| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ted jsem to tu dočetla pozadu, a MOchi, je mi to fakt moc líto, že máš takové furt problémy.
Ségra byla ted taky na laparoskopii - nemá sice to špinění, ale tež často bolesti podbřišku. Ale hlavně kvůli tomu těhu, jestli tomu něco nebrání. Začli chodit do Fertimed Olomouc, protože tady Gyncentrum Ostrava z nich tahalo jen prachy a vůbec nic neřešili. Tak v tom Olmíku - jen v tom Fertimedu- dělají tzv. hydrolaparoskopii - je to vlastně laparoskopie přes pipinu - takže žádné jizvy, nic - je to v narkoze - a ještě ten den, jak se probudíš, tak jedeš domů. Takže super. Sice ten den po tom, měla bolesti břicha z toho jak se jí tam špárali, ale pak úplně v pohodě. Oni to tam dělají před tím než začnou se stimulací na IVF - umělé oplodnění. Jsou tam prý fakt profíci. Ale to určitě v Praze taky. No spermiogram právě vychází jejímu manželovi dost špatně. ;((, takže prý to přirozenou cestou nepůjde ani náhodou.
Tak snad vy pořídíte líp.
A s tou bulkou v prsu jsi mě fakt zaskočila, božátko, snad to bude jen něco tukového.;((~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.