| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem našla bezva obchůdek www.brumla.cz, na Ondráška mám věciček až kam, ale na to malé by se mi nějaké zásoby bodíček, triček atd. mohly hodit. Je to za pár korun, ale což o to, on je to sice second hand, ale moje ségra si tam něco kupovala i když zatím děti nemají, a je to prej jenom vadové zboží, jinak naprosto nové. Tak to zkusím a nakoupím zásobičky na mímo, abych byla připravená.
Na Ondráška jsem kupovala všechno nové a vůbec, oblečení jsem nikdy nekupovala z druhé ruky, ale teď mě to docela láká. Nových věciček chystáme nakupovat fůru taky, tak chci aspoň na něčem ušetřit.
Hodlám si koupit lehátko na mímo. Na Ondráška jsme to neměli a jak vidím, tak si v tom ty miminka hezky vyhrajou nebo dokonce krátce usnou. Taky chci zkusit ten kojící polštář o kterém tu píšete.Už si ho chystám koupit někdy v polovině těhu a začít ho hned využívat.
Teď tady třídím nějakou výbavičku po Ondráškovi a pořád hledám tu krásnou závěsnou hračku do kočárku co jsme měli a nemůžu jí najít. Nevím kam to přišlo, to by se mi náááramně na mimouše hodilo!



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.