| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evi, tak to musí být i docela zajímavé. Ne jak třeba metalurgie, strojařina, výpočetní technologie, apod. To musí být magořina, to studovat.
TAk to ti moc přeju, a fakt ale fakt tě obdivuju, že ses na to dala, a tak to zvládáš. Já jsem si to vždycky říkala, že jak budu na mateřské, tak že bych si udělala dálkově aspon bakaláře, ale kdeže... Fakt si to nedovedu představit, s Mařenkou, ale to je možná jen výmluva, bo fakt už se mi nechce učit. A už bych to do sebe ani nenabiflovala, na přijímačky. Dyť oni tam chtějí přijímačky z jazyka! No fuj! A matiku, taky, tak to bych si troufám říct asi i dala, matika mi vždycky šla, ale ty jazyky, to byla katastrofa! A z čeho jsi dělala na ty bezpečnostní systémy přijímačky ty - myslím jako na tu fakultu? A kolik let jsi byla ze školy, než ses rozhodla, pro to začít studovat? A co máš za střední školu? Promiň, vypadá to jak výslech, co? Tak jestli nechceš, tak se na odpověd vykašli.

NO fakt nevím, možná to fakt zvládne dřív Evista, když už se ptá i na spaní, tak to asi myslí vážně.;) To já zatím fakt jen slibuju ~g~Rv

Leonie, nebyli jste dneska na nějaké žranici? Nebo se pletu, a jdete až zítra? Jaké to bylo, podej info, co jste měli dobrého, a tak, a o co se vlastně jednalo. Jsem baba zvědavá...:-D;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.