| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeji krásné odpoledne a zbytek neděle:-D

ufffffffff už je tady zase zítra to škaredý pondělisko :(

Jéééééééé Lucko,tak to máš fajn,že dostáváš pro Ondráška takový věcičky,to je super R^,taky bych chtěla pak mít nějakého dodavatele,ale mám slíbeno od kamarádky(která má 3,5roku starého chlapečka a 5-ti měsíční holčinku),že teď ještě půjčí kámošce,která rodí v červenci,ta jí to ještě vrátí,pro mě ;) a já už to pak budu po mímu vyhazovat...protože to bude už po 4-dětech,ale je to suprový,já ráda i do sekáčků,tak uvidíme,myslím,že nový věci je na mimi fakt škoda,když to má třeba jen na 14dní,raději pak investuju do něčeho jiného co bude mít dýl....a takové ty připitomělé otázky "kolemjdoucích" jako jéééé on Ti ještě nespí,jéééé on Ti ještě nejí sám maso,nechodí,atd.to si Ti lidi asi neuvědomují,že je to jen Tvá věc,kdy dítě dáváš spát apod.,však to dítě je Tvoje,ne?

Hani,to je hezké,že si v očekávání,tak budeme trpělivě vyčkávat s Tebou,co z toho zasetého semínka vyklíčí ;):-D:-)...jinak Hani,Lucinka je vážně moc šikovná,už jako mimísek a teď už je z ní veliká slečna :)a k tomu testíkování,do úterka počkám,pak uvidím,ale počítám,že MS je do úterý tady,dle příznaků...jsem strašně zvědavá na Kimmii a Veru :)

Jo,Lucko to lehátko se mi taky líbí,kámoška si ho na malou koupila a všude ji sebou nosila,do kuchyně,když vařila,do obýváku,když žehlila,navíc prý je to lepší než autosedačka,protože mímo leží na rovném a dá se polohovat ;) nové stojí okolo 1.400,-taky o něm uvažuji do budoucna ~g~...a je fajn,že jste návštěvu přežili ve zdraví...a že už bude pryč...r

Rený,tak snad to nebude nic vážnějšího,ať jste holky brzy fit,uzdravujte :-)

Luci,Mareček je mooooc šikovný a to Tvoje krásný kulaťoučký bříško,jůůůůůů,no to je bomba,moc Ti to sluší,super R^~g~;):-D,tý joooo 22TT,to to fakt strašně rychle letí,už si v druhé polovině těhu...:-D,Ty naše první těhulinko...

A rozhodla jsem se,že zítra půjdu do práce s takovým tím nadhledem a se svým vnitřním tajemstvím,že už to nějak přežiju,vždyť za chvíli jim zmizím z očí a budu si užívat na MD,jak píšeš Tery...;)a vím to jen já....a má drahá polovička samozdřejmě ~g~:-):-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.