| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luci, :-D:-D:-D:-D (no právě, bych se bála, aby ten počítač nebyl pak moc pomalej), ale je fakt, že nejsem v obraze, od jakýho věku jsou děti bez pc OUT!
Já jsem si říkala, tak od patnácti, že by mohl počítač s trochou rozumu ovládat.:-D:-DTak to je asi dost blbej názor. Je fakt, že co se týče třeba mobilů (to už jsem v obraze víc), tak to je taky mazec,kolikrát když jedu autobusem tak tam pípá telefon už malým druháčkům.

Teda, 98cm, já teď nemám na to žádný názor,ale musím se taky v pase změřit, jen tak pro přehled. Vůbec jsem se v prvním těhu takhle neměřila.

Káťo, no právě, to lehátko bych moc chtěla.
My jsme používali na Ondráška vždycky autosedačku (to vajíčko pro nejmenší) ale měli jsme jí jen na krátké chvíle, aby se mu neničili zádíčka hned v útlém věku, třeba když jsme odněkud přijeli autem, tak jsme ho tam nechali dospat nebo když se musel slunit (měl po porodu mírnou žloutenku), tak jsem ho vystavovala na sluníčko nebo jen do koupelny, když jsem byla s miminkem sama doma a potřebovala jsem se osprchovat apod. takže žádné dlouhé chvíle!
Teď si spíš hodlám na takovéhle situace pořídit to lehátko, ať se to využije. Autosedačku "vajíčko" další mimčo podědí po Ondráškovi-ostatně všechny autosedačky- to nehodláme pořizovat nové, kord, když jsou nyní autosedačky poměrně dost nákladné položky a tyhle co má Ondra jsou naprosto nové a 100% ve výborném stavu a rozhodně nejsou staré.

Káti, tady znám tyhle adresy na nějaké ty metříky:
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.daisypath.com
www.baby-gaga.com

Si posluž a vybírej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.