| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, než jsem dopsala, tak už čtu, že jsou velký pacholci!!!R^R^ Tak to jo!
A od roka? Náš by se ve 12měsících mimo domov přes noc zbláznil.
A rodiče se vůbec nebojí nemít děti přes noc jinde??
Oni jsou asi teda dost zvyklý ty dvojky u vás, viď?!

Ty už jsi osmý týden? A jak je? Nevolnosti nejsou?
Mě je pořád po každém jídle divně. Všechno mi chutná strašně nasládle. Rohlíky jsou sladké, brambory jsou sladké. Všechno je hrozně nasládlý. Asi mám fakt divnou chuť. Teď jsem začala být pro změnu zase protivná, všechno mi vadí apod. Manžel říkal, že když jsem ze všeho pomalu brečela, jak mě všechno dojímalo, tak mu to bylo sympatičtější;)
Ale má pochopení!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.