| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No Leoni, to je super, že je to dobré. Fakt jsem na tebe myslela. No naštěstí, a snad už to ted bude dobré.
No ten sen, tak ten byl fakt echt.:-DR^, to ti věřím, že jsi byla ráda, že ses vzbudila :-D
Mochi, jojo, ty termíny, dyť člověk je pak na nervy, že jo, kdoví co to je, a musí čekat, no ale jestli se to v závislosti na menckách zmenšuje, tak je to dobré, podle mě. To by mělo být jen něco od hormonů, asi. Ted ještě jak dopadnou ty odběry. Já ted beru furt ještě ten Dostinex - kvůli těm hormonům, no ale poslední odběry - už to mám v pořádku, ale ještě to mám prý tak měsíc ještě brát, kvůli pravidelnosti MS.

Ségra byla ale na té hydrolaparoskopii, ta co nejsou žádné rány v břichu - ani žádné díry. Jak jsem tu psala, jak se to dělá přes "vagínu":-D:-D:-D, (to by měl být ten správný výraz - že jo Leonie?:-D), a jak se vzbudíš z narkozy, jdeš domů. Ale je to prý specialita jen toho olomouckého Fertimedu - centrum pro umělé oplodnění - oni to tam dělají, než přistoupí k stimulaci na IVF.
Jinak se asi dělá při problémech, jak máš ty, normální laparoskopie - to by neměl být žádný čekací termín. Na tu hydrolaparoskopii ségra šla asi po měsíci, co tam začali chodit.

No a k "pláštěnkám" (ten výraz se mi fakt líbí :-D), nám už se to taky stalo, že prasknul. A jiné mojí kámošce taky, dokonce tak, že jí zůstaly "zbytky" uvnitř, a pak to tam nějak museli lovit...RvRv:(, hrůza. No ale do tělíska fakt nepůjdu. A HA taky ne, takže mi asi nic jiného nezbývá.

No my jsme ted dorazily od našich. Byly jsme tam od rána - mamka pro nás přijela a ted nás i dovezla, protože celý den lije jak z konve. Hrůza. Horší je ta naše rozdělaná střecha Rv;((, sice je tam ta nepromokavá fólie, ale prý už má namále, říkala tchyně, tak snad to už konečně ustane, protože jinak nevím, nevím...RvRvRv

No a jak jsem dorazila, tak hned k pc za váma, bo jsem už byla zvědavá, jak dopadla Leonie, a jestli si zas vytrpěla ;((, naštěstí to dobře dopadlo ~s~

No tak to jsem se zas rozepsala. Koukám, že jsme tu dneska jen to naše "zdravé jádro" ;)R^~s~

Maruška si lehla do postele, a ted koukám do ložnice a ona chrní, v půl sedmé...Rv, tak to vidím bledě s večerním spaním...Rv. šla bych si lehnout taky, ale mám tam Ulici....~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.