| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, ted jsem dorazila, byla jsem zas u našich, dopo jsme byli v Globusu, naši tam měli z letáku vyhlídnutý foťák, bo letos jedou asi tak po dvaceti letech na dovču - do Chorvatska. Mají letos třicet let výročí. Tak chtěli, at to vidím, že se v tom trochu vyznám. no a pak jsem si tam tež nakoupila, mají tam krásné a levné maso - no Globus je bezkonkurenčně na maso nejlepší (v porovnání s Tesko, Hypernova, Lidl, Interspar, Kaufland).

Pak jsme byli u mamky, tatka šel na odpolední. A pak nás tatka - náš tatka - Maruščin :-D vyzvedl. a už jsem tu. A dočítám.
Ještě jsem se na ten odkaz nepodívala, ale nevím. Je to asi něco podobného jako Patentex Oval, o tom jsem slyšela že je na podobné bázi, ale fakt nevím, jaká je tam spolehlivost, nevíš Evisto?
No poslední dobou si na to chlop fakt jaksi stěžuje, na tu "pláštěnku":-D (to je superní výraz):-D, jenže mi to zas vyhovuje, jak říkáš, že to neteče zpět ;).
No a že se musí čekat třeba těch patnáct minut, to je blbé, ale dalo by se třeba těch pět minut u těch globulí, jak píšeš - musím na to kuknout, na ten odkaz. I na ten Patentex.
Do HA rozhodně nepůjdu, do tělíska taky ne, ta injekce - to je hrůza, taky mám kamarádku, co si to nechala píchnout, a za měsíc měla o deset kilo víc - je nešťastná. Už se to nedá vzít zpět. A deset kilo je už fakt hoooodně vidět ;((, a říkala, že ten měsíc jí bylo furt hrozně zle i břicho bolelo, takže to byla antikoncepce celkem na prd. :(

K té laparoskopii - taky na tom ségra byla, jak byla mladší, měla cca dvacet let, měla furt bolesti podbřišku - šla na to kvůli možné endometrioze, ale naštěstí jí to nezjistili. Říkala, že to byl zákrok docela v pohodě. Břicho bolelo asi dva dny. Ale musela tam být myslím tři dny - v nemocnici. U té hydrolaparoskopie jdeš hned odpoledne domů. Břicho taky bolelo jeden dva dny, ale nic zásadního. Ale nedělají to všude.
Narkozy se neboj. Opravdu. Taky jsem z toho měla strach, jak šla Maruška poprvé - hrozný strach, a jak už šla ani nevím pokolikáté, tak už jsem to brala docela už klidněji. I když ne úplně. :-)Rv

Leonie, fotky moc hezké, Vikinka je tam s tatkou, že ? na té houpačce...:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.