| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ještě k Terčinej otáce ohledně porodu…
Já teda jako těhule ještě nejsem a zatím mám představu o porodu asi takovouhle: chtěla bych aby tam se mnou mohl bejt celou dobu partner (nebo možná ségra, drahouš se zatím kroutí a tvrdí, že u porodu nebude, ale třeba se to změní…), abych mohla dělat během první doby porodní co chci – míč, rypstol (divný slovo, nevim jaký i/y :-)), sprcha… Rodit je mi asi jedno jak… Do vody bych asi nechtěla. Prostě klid a pohoda…
Takže spíš v nějaké menší porodnici, kde by to takhle šlo… Dobrý by bylo „odbýt“ si to vše v jedné místnosti. I první i druhou dobu porodní. Někde to umožňujou…
Ale buchví jak to bude… Jsem pod práškama, kde v třetím trimestru a při porodu hrozí vyšší krvácivost a mímo bude možná trochu utlumený… Tak nevim, co mi doporučí…
Ale třeba Motolu a spol. bych se asi vyhla, pokud by těhu probíhalo v pohodě, přijde mi to tam neosobní, partner nemůže bejt na hekárně spolu s maminkou, protože je jedna společná pro všechny rodící maminky… Může bejt až pak na sále… Ato bych asi nechtěla… Tož tak! Jsem se pěkně rozepsala… Jak to máte vy ostatní?

Jo a myslím, že mě zrovna zaujala porodnice v Neratovicích, odkud je Gerbinka…

No tak teda né no… :-) S těma soukromejma deníčkama… Já jen, že tam třeba já mám daleko víc fotek… Ale nikomu to teeeda nevnucuju:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.