| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Halóóó,kde jste kdo??
Taťka vzal malého ven na procházku, tak jsem doma sama. Uvařila jsem si horký čajíček s kolečkem citonu a udělala jsem si zmrzlinkový pohár s mega množstvím šlehačky. (ještě nedávno bych se na zmrzlinu ani nepodívala)
Do večeře se budu pouštět až tak po šesté hodině, tak mám teď čas jen a jen pro sebe hurráááá.

Holky, já teda nevím, jestli máte jenom svá fotoalba na rodině.cz, ale já tady nejsem moc spokojená s kvalitou a taky když nějakou fotku chci přemístit do jiné složky, tak to trvá hroznou dobu, stejně jako když se to natahuje z pc na internet.
Já mám alba založena všudemožně po internetu, ale nejspokojenější jsem na dama.cz a na http://cz.fotoalbum.eu/, tam jsem úúúúplně nejspokojenější človíček, mám tam svoje složky (na dama.cz ne) a když něco přemisťuji, jde to ihned a nemusím dobu čekat. Taky i kvalita fotek je velmi dobrá a i co do velikosti tak se tam může natahat fotek kolik kdo chce.

Je to přece jen pohoda,když jsem taky někdy sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.