| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, opravdu to zkus, poradila jsem to už i jiné kamarádce, a taky říkala, že to šlo jednodušeji - zezadu kapat.

Evisto, jojo, kuchyn se povedla, no jak on říká na tom není co zkazit, udělat návrh tak, aby to klientovi vyhovovalo, to je zdlouhavý proces, protože se to furt mění a lidi vymýšlejí, pozměňují. A pak už udělat v počítači nářezáky, a dělá se řemeslo, jak on říká...:-) Jo prý byla ta paní hrozně moc spokojená, chválila, ale ještě nedošly dvířka, takže konečný efekt teprv ještě přijde. Ale jo, prý byli nadšení, a ještě jim zpříjemňovala práci prý čtyřletá holčička, co prý pořád mlela, ale prý fakt pořád, že prý naše Maruška je prý slabý odvar oproti ní, takže prý se nasmál. :-D
Dneska měl naplánováno robit doma, ale nakonec nezrobil nic, ale lautr nic :(, že prý musí zrelaxovat :(, k večeru jsme ještě zajeli do Obi a Baumaxu - pro další stavebniny - na ten přístřešek - pochyběly omítky a vybrala jsem si zahradní sušák, protože už mě ty šňůry přes zahradu fakt štvaly....:(Rv - tak patnáctset v dupě....:(Rv, tak snad bude dobře sloužit, píšou tam pět let záruka, je to Vileda. Ale prodavačka se dušovala, že je to jen na zavrtání do země, ale v návodu píšou, že se to musí zabetonovat...:(, tak je nasraný, a já tež, bo se musím dívat na ten jeho kyselý ksicht :(. Že on nebude nikoho poslouchat, že on to tam zavrtá, no to jsem se s ním tak zhádala, že at není zhnilý a vykope tam ďuru a zabetonuje to, no to je fakt nemožné, on je samozřejmě nejchytřejší a ty návody asi píšou samí debilové nebo co. Se na to fakt vyse.u :(:(Rv
No nakonec řekl, jak jsem uspala malou, že si mám zítra přes den určit, kde svítí slunko, a kam to chcu dát. Tak mu říkám, že to ale chcu zabetonovat, tak prý že by to stejně muselo být po mojim, že jinak nedám pokoj, tak at prý má pokoj :-DR^
No ale muselo to být s kraválem....~j~

Ale stejně mě dneska celý den se.e, fakt :(. Jeden den je doma, a mám ho plné kecky. Furt nafučený. Odpo usnul, tak jsem ho nechala spát v obýváku u televize, myslela jsem že bude rád, no ne. On vstanul, a prý jako že proč jedem až v šest do Shopingu, že jako proč nejedem dřív. :-©:-©:-© Tak kdybych ho vzbudila, tak budu ta špatná, která ho nenechá jeden den spočnout, a když ho nevzbudím, tak zas dostanu zdupec RvRvRv:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©:-©

Ještě že jde zítra už do roboty.R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.