| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, no moc statečná jsem nebyla, páč jsem včera prořvala půl dne.
Večer jsem jela na srazík (autem) vrátila jsem se o půlnoci a zjistila jsem, že Viki má teplotu. No manža chrápal a ničeho se nevšiml. Tak jsem ho seřvala, že mi měl zavolat, že bych hned dojela. Mě se totiž včera Viki celý den nezdála, byla uplakaná a mrzutá. Asi nějaká virozka. Jestli se to nezmění, tak zítra jedu k dr. Je bez teplot, ale je KO tak jsem jí Nurofen dala.
A ještě v noci jsem jí dala na teplotku Nurofen. No teď kakala, nočníček nestihla, má to řidší - božátko.

Evisto, kde má Sára vlasy? já takový ,,úchyl,, na její vlásky:-D:-D:-D:-D a ona to má ňák kratší či co~f~~f~~f~

Psala jsem dr. ze Zlína dotázek, vlastně jsem mu poslala to co jsem sem napsala vám, takže vám se dám odpověď.

Jinak k neurologovi nechci. U nás je jediná a holky to je taková p..a (pardón) ale opravdu, nejhorší doktorka široko daleko. Ka ždá ale fakt každá maminka od ní ochází s brekem, že má pomalu dítě ,,zmetka,, atd. Hodně holek kolem mě k ní chodilo a byly úplně vyřízený a týden brečely z toho, co jim řekla. A hodně toto taky i posrala. No kráva na entou fakt:-©:-©:-©:-©
A je pravda, že jak se tam jednou dostanem, tak už kvůli bodům a penězům tam budem zbytečně imr vére, znáte to... A navíc, Viki má fobii z doktorů, takže spolupráce s ní, jen co by jí viděla by byla nulová.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.