| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, dnešní noc na prd, Viki mi tak hnusně dýchala, že jsem jí chtěla drapnou a valit v 5 rano na pohotovost. Čekala jsem, že se mi udusí, fakt hnus. Úplně slýším, jak to má zúžený. Měla zase teplotku, ale jen 38, tak jsem jí dala paralen. Pak se to uklidnilo, usla a dýchala normálně. Kašel má opravdu hnusnej. Už jsem čekala, kdy jí budu muset udělat díru do krku, aby se neudusila, naštěstí jsem to dělat nemusela;((;((;((~f~ Volala jsem kámošce tady z baráku, je to sestřička DIS at vezme to ,,poslouchátko,, co mají dotoři a přijde jí poslechnout. Má to doma, jenže ona je pryč tak jsem se s ní radila co mám dělat. Řekla mi jestli mám Spiropent, to je na rozšíření průdušek a jestli né ať okamžitě obejdu sousedky a urychleně jí to dám. Naštěstí jsem ho doma měla, tak jsem jí hned dala. Říkala do 3 hodin že to začne působit. No mazec. Tohle ještě neměla a to jsme byly včera u dr. ale zřejmě se jí to rozjelo až dnes v noci.
Samozřejmě že jsem doma bez chlapa, že?
Teď volala mamka (zdravotní sestra), tak si jí vezme, je tu dětský den a Lucy brečí že chce jít, tak musím to nějak udělat že? Chlap není doma a Lucy sedět doma kvůli Viki nebude. Ale jsem klidná, mamka ví co dělat, kdyby bylo nejhůř
Tak tak se mám:-©:-©:-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.