| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak Conana Ničitele přijalo okolí

Ahoj Báro, se zájmem jsem si přečetla tvůj nový příspěvek. Jsem ráda, že se Vám daří dobře a snad bych jen připojila moje myšlenkové pochody ohledně rasismu k dětem. Jak víš, jsme rodiče -čekatale a v žádosti jsme taky měly požadavek i na jiné etnikum. Při pohovorech jsme zdůrazňovaly, že bychom i upřednostnili jiné etnikum před dítětem bílým. Důvod byl jednoduchý. Hodně těchto dětí zůstává v dětských domovech a nemusíme si nic nalhávat, ale určitý projev rasismu je v Čechách pořád i když není už tak markantní.Jsem přesvědčena, že děti z DD, když vstupujou do života tak na rasismus naběhnou a můžou to být i děti bílé - prostě mají punc DD. Já věřím tomu, že když dáš dítětí lásku a to svoje "pevné doma" , kde má zastání a pocit jistoty, tak se s rasismem okolí srovná - nebude ho přijímat, nebo se s tím poperete sami. Důležité je , že vychováš sebevědomého člověka, který ví, že i když má jinou barvu pleti, oči atd.. jeho máma a táta ho mají rády přesto a všechno a někdy právě proto. Možná je to trochu naivné , ale já tomu věřím a ty určitě taky, protože jinak bys neměla Martinku doma. Takže vlastně mám pro tebe jedinou radu: LÁSKU, LÁSKU ,LÁSKU.
PS: čekáme na miminko, má se narodit v říjnu, blbě spím,mám žaludeční potíže, strach a náděj,aby všechno dobře dopadlo a já byla konečně máma.- dám vědět jak jsme dopadly.

Zdraví Marika

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.