| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zrušme víceletá gymnázia, stejně jako to udělalo Finsko...

"Gymnázia nemohou za předčasnou selekci dětí z příznivějšiho socio-kulturniho prostředí. Mnoho děti je totiž mimo hlavni proud už od školky nebo nejpozději od 1. třídy." To přece není pravda! Za výchovu děti zodpovídají RODIČE!!! jenže ono je to tak jednoduché: to já nic, za to přece může někdo jiný, nejlépe škola. A škola sklapne uši, ve snaze všechny děti srovnat do jedné lajny zavede inkluzi a debilizace národa je dokonána. Ptala jsem se staré učitelky, dneska je jí skoro 90 let, jak to teda dělali, když ve škole učila ona. A ona mi řekla: víš, i za nás byly děti chytřejší a děti hloupější. Ten chytrý pochopil hned, ten slabší se musel o něco víc učit. Ale pokud by se neučil, byl by zkrátka hloupý. Takže my jsme zrušili domácí úkoly, aby se dětičky nijak nenamáhaly, co kdyby se náhodou museli aspoň trochu učit, že. Pak jsme zrušili veškeré pamětní učení a naučit se básničku je pro děti nepřekonatelné. Pak se divíme, že rodiče, kterým na vzdělání dětí záleží, je nenechají chodit do školy typu Chánov, ale hledají školu, ve které se děti aspoň něco naučí. Tak aspoň pomluvíme školu, že "nevyrovnává rozdíly v socio-kulturnim prostředí". Jak to asi tak má ta škola dělat, když si 6-leté dítě neumí před jídlem umýt ruce, v životě nebylo v ZOO a řadu zvířat nevidělo ani na obrázku. Zato má dokonale jasno ve značkách cigaret a piva.
PS: pokud by někdo měl dojem, že nevím, o čem mluvím, tak jsem nějaký čas působila ve zvláštní škole. To pro mne bylo takové školení, že takové by měl zažít každý učitel. Aspoň na 1 rok. My se na střední pedagogické učili pracovat s normálními dětmi, taky jsem ale měla 10 dětí, označených za nevzdělatelné, na hranici vychovatelnost. Pro mne to byl takový šok, že jsem to rozdýchávala docela dlouho. Že máte děti, které po 8 letech!! školní docházky ani nepřečtou 1 řádek textu, kde mají napsáno, co budou mít zátra k obědu. Nepřečtou, protože Pámbu a příroda jim tu schopnost prostě nedali. Tyto děti jsou v dospělosti naprosto negramotné, ale systém jim dal alespoň šanci! Aby z nich vykřesal to málo, co jen mohl. Ale i tyto děti jsou dospějou, mají rodiny a ba dokonce i volební právo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.