| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zrušme víceletá gymnázia, stejně jako to udělalo Finsko...

To máš jednoduché, vem si od sousedů psa a zajdi k veterináři.
Zapiš si tam jak se k tobě chovali, co ti řekli o nemoci co má pes, jaké prášky mu dávají co ty prášky dělají co mají za vedlejší účinky.
V případě zákroku, co mu dělají jak to v takovém psovi funguje.
Jednou jsem /rodil/ se psem, od té doby vím že štěňata uvolní z nadledvinek hormon a ten nastartuje /porod/......
A teď si zajdi k lidskému tzv lékaři.
Tedy pokud seš zdravej a jdeš jen na prohlídku je to paráda, máš spoustu volnejch bodů od pojišťovny o které tě oberou. Pokud jako já jednou za tři roky s chřipkou, paráda, v lékárně doplatíš pětikilo za vitamíny a za tři roky ahojky.
Pak se ale staneš chronikem, tedy pokud se prokáže že nesimuluješ, to je jiná písnička. Body na tebe nejsou, tady ty prášky ber, co chceš vědět dočti se v přívalovém letáku, taky je ještě dobré předtištěné lepolero, co a jak dělat.
No paráda, v lékárně už neplatíš doplatek ale výpalné, zaplať nebo chcípni.
Co bys chtěla od borce se stotisícovou výplatou, chudák. I mrtvého je třeba skásnout.
Tak už se mě neptej co mám proti doktorům.
V Čechách je lepší být nemocným psem než člověk.
A to nemluvím o zachránce a očkování.....






Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.