Deníky Fotoalba Recepty Bazar Vzkazy
    

Patří do deníku

Pár receptů co mě teď napadlo co Valdě chutná

Autor: 12345 , 1.9.2005

Kuře na zelenině


Naprosto jednoduchý recept a u nás oblíbený:)Normálně kuře dáme péct společně s hráškem a mrkví(nebo s kteroukoliv jinou zeleninou).A podáváme s bramborem.


Kuře na paprice


To zná určitě každý,ale tady je receptík.Uvaříme kuře,do vývaru přidáme smetanu a sladkou papriku,povaříme zahustíme.Podáváme buď s těstovinama a nebo s knedlíkem.


Těstoviny se špenátem


Těstoviny smícháme se špenátem a vajíčkem,můžeme přidat kuřecí masíčko a dáme zapéct,a nebo to jde udělat bez zapečení.


Rajská omajda-polívka


Taky naprosto jednoduchý uděláme vývar(nejlépe hovězí),do vývaru přidáme rajský protlak,dle chuti přisolíme a přisladíme.dáme do toho vařit těstoviny.A máme rychlou rajskou polívku.Někdy to s těstoviinama tak zhoustne,že je to príma omajda:-)


Zapečená cuketa se šunku a sýrem


Oloupanou cuketu na strouháme,smícháme s nakrájenou šunku,nastrouhanym sýrem,přidáme petrželku a zalijeme to vejsem a dáme péct.Můžem to podávat s bramborem a nebo jen tak.


Zapečená brokolice se sýrem


Zapečeme brokolici stejně jako cuketu.Můžeem přidat šunku,ale nemusíme:-)


Jinak u nás se ještě baští hodně rizoto,polívky(květáková,zeleninová na milion způsobu s nočky,s rýží,s těstovinami,s bramborem potom rajská,bramboračka,brokolicová.


A teď už mě nic nenapadá:-)

Oznámkujte článek (jako ve škole)!
1 2 3 4 5
výborný nedostatečný
Průměrná známka: 1 (známkovalo 3 čtenářů)
Zobrazeno doposud 1828 x.
Technická podpora: na této adrese. (C) 1999-2011 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.