|
| Pohádkové království | Tipy na výlety s dětma |
|
http://pohadkove-kralovstvi.cz/index.html
Pohádkové království
V zahradkách 25
130 00 Praha 3
otevřeno denně včetně sobot, nedělí a svátků
od 9:00 do 18:00 |
| Více ... |
| Vložil: Jindřiška ( Ina) + Terezka dne 4.8.2009 | | Bez komentářů | Přidej komentář |  |
|
|
|
|
| Draxmoor - strašidelný zámek | Tipy na výlety s dětma |
|
Draxmoor - strašidelný zámekDraxmoor - strašidelný zámek - zábava pro celou rodinu. Přijďte se bát i poznat novou atrakci ČR. V prostorách staré sýpky je umístěno ve třech patrech více než 20 modelů ozvučených a pohyblivých modelů čarodějnic, ježibab, draků a jiné havěti… Atrakce je vhodná jak pro rodiny s dětmi, dětské výlety, tak i pro hravé povahy do 100 let!Draxmoor - strašidelný zámek - zábava pro celou rodinu. Přijďte se bát i poznat novou atrakci ČR. V prostorách staré sýpky je umístěno ve třech patrech více než 20 modelů ozvučených a pohyblivých modelů čarodějnic, ježibab, draků a jiné havěti… Atrakce je vhodná jak pro rodiny s dětmi, dětské výlety, tak i pro hravé povahy do 100 let!
Odkaz: http://www.draxmoor.cz/ |
| Více ... |
| Vložil: Jindřiška ( Ina) + Terezka dne 28.7.2008 | | Bez komentářů | Přidej komentář |  |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Aquapark Čestlice | Tipy na výlety s dětma |
|
Odkaz : http://www.aquapalace.cz
Vodní svět
Aquapark
Samotný aquapark se rozkládá na ploše 9 150 m2 a je tvořen třemi paláci - Palácem vln, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech (nejdelší z nich měří 140 metrů) a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici také atrakce spacebowl. Těm, kdo si chtějí vyzkoušet potápěčský ponor, nabízí aquapark potápěčský tubus o hloubce 8 metrů. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, který v pravidelných intervalech navozuje pocit opravdových mořských vln. Jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami - celkem 100 m divoké a 350 m pomalé. Pro chvilky odpočinku jsou k dispozici vířivky a masážní lavice. AQUAPALACE PRAHA nabízí zábavu i nejmenším návštěvníkům, pro které jsou určeny brouzdaliště a skluzavky.
Cena vstupného ve všední dny je 120,- Kč za hodinu, o víkendech 150,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma. Kompletní ceník naleznete zde
|
| Více ... |
| Vložil: Jindřiška ( Ina) + Terezka dne 28.7.2008 | | Bez komentářů | Přidej komentář |  |
|
|
|
|
| Aquapark Praha Barandov | Tipy na výlety s dětma |
|
Odkaz : http://www.aquadream.cz/
Aquadream - centrum vodních radovánek
Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Nechte u nás odpočinout tělu i duši a svěřte se do rukou profesionálů.
Pro nejmenší máme připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po našem 115 metrů dlouhém, červeném tobogánu (pokud zdolají výstup na naší 49 schodů vysokou věž). A bojíte-ĺi se o své plavky je modrý 62 metrový tobogán, který se sjíždí na dvoumístných nafukovacích plavidlech, to pravé pro vás.
Ti, kdo si rádi "rochní" mají k dispozici whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem. Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, která vás nenechá v klidu. Pro klidný požitek z vody můžete vždy využít náš rekteační 25 metrů douhý bazén. |
| Více ... |
| Vložil: Jindřiška ( Ina) + Terezka dne 28.7.2008 | | Bez komentářů | Přidej komentář |  |
|
|
|
|