| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Masturbace dětí

Soutěžte o vstupenky na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Fenomenální autorská dvojice se poprvé představí v O2 areně, a oslaví tak se svými malými i velkými fanoušky už 50 let své spolupráce.

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1599  [Dalších 1579 >>]
Tilík 137962
17.3.2015 8:49:04
Jde, ale trvá to. Vysvětlovat, omezit na pokojík, nechat jí, aby to odsouhlasila, že to chápe a pokud chceš, aby přestala před lidmi, tak jen říct při akci: „Domluvili jsme se, že takové věci se před lidmi nedělají a ty to víš“. Ale trvá to.
Ještě lepší je klučičí argument: „Ale paní doktorka říkala přetahovat kůžičku!“ (paní doktorka je zákon) po argumentu, že ano, ale v koupelně, aby se dal hezky umýt ... „No jo, ale pak není velkej!“
Mirek_ 118172
17.3.2015 8:33:01
Ono to "pochopení" se dá brát dvěma způsoby:
1/ Chápu, že tak je to v našich končinách zvykem a když budu fungovat jinak, budu za exota.
2/ Chápu, že když budu fungovat jinak, bude to mít nějaký přímý negativní dopad na mne nebo na okolí.

V případě 1/ je pochopení relativně snadné - prostě to beru jako fakt. V případě 2/ už tolik ne, třeba to chození nahoře bez by nejspíš vadilo málokomu.
Lady V. 139699
16.3.2015 20:11:38
To jsou jednoduse kulturni vlivy urcite dane predevsim krestanskou tradici. V nasich koncinach se nechodi po ulici nahore bez jako na Krete ve staroveku, nenosi se sperky zvyraznujici penis jako v Papui a verejne se nemasturbuje.

Taky je u nas neslusne potahovat a odchrchlavat ci hlasite rihat, ackoli v nekterych castech sveta je to uplne normalni.
Pollyenka 97098
16.3.2015 20:01:44
Nas to pochopil. Stejne jako pochopil,ze ve skolce pod perinou,kde sice ma sve soukromi,se to nedela.
Inka. 141843
16.3.2015 19:17:05
To jsou babi a děda asi nějací úchylové, když tohle dopustí.
Kukurice29+3. 116346
16.3.2015 17:59:02
Asi cítím pro své děti větší nebezpečí chlapa, který před nimi onanuje a beru ho, jako někoho, kdo musí svoji sexuální potřebu uspokojovat ihned a kdekoliv a podvědomě se bojím, že dostane momentální chuť na sex a skočí na mě nebo na moje děti, než člověk, který také uspokojuje svoji potřebu tím, že si zapálí. Kouření je pochopitelně nezdravější, ale člověk který na moje děti foukne kouř, tak dostane vynadané, ale člověk, který by mé děti postříkal semenem, tak by patrně neodešel po svých. Ale to je jen můj pocit, každý to může mít jinak.
Mirek_ 118172
16.3.2015 17:42:28
O.K., pobouřil by tě víc onanista než kuřák, ale je otázka, z čeho ten rozdíl pramení.
Třeba že se bojíme hadů se dá vysvětlit tím, že když ještě naši předchůdci skákali po stromech, hadi pro ně byli nebezpeční. My si to někde hluboko uvnitř pamatujeme a proto je naší prvotní reakcí úlek, přestože v našich zeměpisných šířkách nebezpečné hady nemáme.
Ale proč nás pobouří víc onanující než kouřící... Asi to bude pozůstatek židovsko-křesťanské tradice, protože biblickému bohu se Onanovo vypouštění semene na zem nelíbilo. O kouření se bible nezmiňuje, to přišlo až o pár tisíc let později.
Kukurice29+3. 116346
16.3.2015 17:08:05
To nevím, ale rozhodně by mě pobouřil více masturbující chlap na zastávce, než oblečený chlap kouřící cigaretu (jsem nekuřák).
Mirek_ 118172
16.3.2015 15:54:23
Jak (si) vysvětlujete, že se nesmí veřejně masturbovat?
Když to porovnáte s kouřením (tabáku) na veřejnosti, tak v obou případech si jedinec působí příjemnost, v druhém případě si ale ničí zdraví a může ohrožovat plíce ostatních, popel klepe někdy na zem, kolikrát i znečistí zem špačkem.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1599  [Dalších 1579 >>]

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.