| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 352956 [Dalších 352946 >>]
Buchli
20.11.2017 20:00:40
Ale nemá asi smysl ztrácet s ním čas. Je to neobyčejně nekorektní zaseklej týpek. Sprostě a naprosto nesmyslně útočí na tvoji rodinu, dokola opakuje svoje mantry, nemá sice argumenty, ale o to víc agresivity.
Filip T.
20.11.2017 14:18:31
Pro mě spíš zábava a takový provětrání v pauzách při náročným tejdnu, ale dík ~;((
susu.
20.11.2017 9:26:39
Filipe, neplýtvej potenciálem, s Bobo to nemá smysl.~:-D
Sylva
(IP adresa 81.200.57.129)
  • 
19.11.2017 23:58:13
To je sice pravda, ale ten názor se netýkal ani tak tohohle jednoho článku, ale celkového postoje společnosti k téhle problematice, která prostě skoro vždy vychází z toho, že někdo opravdu začne vyšilovat i z toho jednoho nepatrného drápnutí, aniž by znal okolnosti a jestli jde skutečně o "problém". Nemůžeš popřít je to zrovna tenhle problém jako celek (narozdíl třeba od toho kouření) uměle vyhnán do obludných rozměrů, přestože těch problémů, které můžou mít úplně stejnou, nebo i daleko větší závažnost, existuje ve společnosti daleko víc, a nejsou tak vnímané hlavně proto, že už je tak nějak vnímáme jako dost přirozenou součást života, zatímco zrovana to sebepoškozování jsme si prostě z nějakýho důvodu vybrali jako toho největšího strašáka a to hrozně paušálně.
19.11.2017 17:55:04
Ono ale není jen sebepoškozování takové, že se dítě lehce škrábně žiletkou nebo jehlou, aby si ověřilo, jestli snese trochu bolesti. To není sebepoškozování, o jakém se píše v článku a které je nějak nebezpečné z hlediska psychického napětí a hledání východiska.
A pak taky sebepoškozování nemusí být jen tohoto druhu, ale může jít i o zneužívání léků, kdy jde opravdu téměř o život, a nikdy se neví, jestli to dospívající tentokráte přepřežene definitivně. Žel, vím o tom mnohem víc, než bych vědět chtěla.
Sylva
(IP adresa 81.200.57.129)
  • 
19.11.2017 15:29:30
Totální prd o tom víš evidentně ty, soudě podle tvé reakce.

Nebo spíš jenom omíláš stokrát opakováné mainstreamové názory. Pokud jsou lidí nějakou myšlenkou nakolik silně indoktrinovaní, většinou reagují velice agresivně, jakmile si jim někdo dovolí na jejich zažitou představu šáhnout a to je přesně tvůj případ.
Rozállie
19.11.2017 15:20:28
Jo aha, takže nemáš děti. To jsem si oddychla ~;)
V tom případě mlčeti zlato. Pluralita je hezká věc, ale jaksi nemá nic společného s vyjadřováním názoru k něčemu, o čem vím totální prd.
Bobo
(IP adresa 193.165.96.238)
  • 
19.11.2017 14:20:12
Jste opravdu mimo. Dnes se můžete znovu podívat na první díl seriálu natočeného v polovině 70.let Byl jeden dům. Natočený ve vrcholné době tzv. normalizace. To je herecký koncert pánů a dam jako Jiří Sovák, Vladimír Menšík, Josef Somr, Miloš Nedbal, Jiří Adamíra, Josef Abrhám, Josef Bláha, Jan Libíček, Josef Větrovec... Dana Medřická, Jana Hlaváčová, Slávka Budínová, Marie Rosůlková... Taky tendenčně upravený??? Jestli budete stále tvrdit, že ano, potom jste promiňte ubožák.
Filip T.
18.11.2017 11:42:58
Nenavážej se do mejch příbuznejch, neznáš je, nikoho neudávali.

Tvoje odbornost k posuzování filmový tvorby a recitace je jaká?

Zeman byl po řemeslný stránce natočenej na úrovni (herci, hudba, střih atd.) - aby ne, když měl veškerý prostředky a podporu, páč se točil na objednávku ÚV KSČ, ale zápletky byly čistě politický všechny a smyslem natáčení bylo ospravedlnit politický represe. Proto jsou taky postavy černý nebo bílý, o charakterech se nedá mluvit, postavy jsou jen figurky naplňující svůj osudovej účel, nepřátelé socialismu jsou bezcharakterní, zlí a prolhaný a proto jsou taky nepřáteli socialismu. Proto taky k odhalení jejich zločinů dochází rozpoznáním toho, že jsou bezcharakterní a tudíž nepřátelé režimu (případně se dozvíme, že jsou nepřáteli režimu, anžto jsou bezcharakterní), nebo k odhalení přispěje náhoda ve stylu deus ex machina, nebo některý bezcharakterní nepřátelé náhle prozřou a přiznají se.

"S odstupem času, kdy můžeme po všech tvůrčích diskusích hodnotit seriál v klidu a v celku, myslím, že nejdůležitější byl jeho politický význam. To, že od prvního do posledního dílu přísně sledoval základní ideovou linii, kterou jsme mu vytyčili, tj. odrazit třídní boj v této zemi, zevšeobecnit zkušenosti, které jsme při tomto boji získali, a to tak, aby ještě po letech sloužily ideově politické výchově těch, pro něž ty doby, ve kterých se jednotlivé příběhy odehrávaly, budou už dávno historií." (plk. Miloslav Broumský, šéfredaktor Ústřední redakce armády, bezpečnosti a brannosti Československé televize, in: Týdeník ČST 48/1980)
Bobo
(IP adresa 193.165.96.129)
  • 
17.11.2017 21:41:20
Na vysvětlenou, nemusíte si zde hrát na mentora, když k tomu nemáte příslušnou odbornost. U Zemana je ideologicky upravených jen pár dílů. Především díl o Babicích. Něco Vám napíši. Můj děda byl napráskán takovými lidmi jako byli Vaši rodinní příslušníci. V 50. letech opakovaně seděl za kritiku poměrů. I za události v Babicích. Dnes máme schovány fotokopie soudních rozhodnutí z těch časů. Kdyby žil, tak má dnes medaile za statečnost a pevné postoje. Přesto uznávám Vladimíra Brabce za špičkového herce. Charakterního a čestného člověka v civilu. 17. listopadu Filipe raději ani nepřispívejte do podobných diskuzí.
 Příspěvky 110 z 352956 [Dalších 352946 >>]

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.