| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sexuální výchova

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6707  [Dalších 6677 >>]
Analfabeta 141613
7.6.2021 18:12:21
Jak to bylo v Praze a v metru, to netuším. Ale před poliklinikou byl krytý prostor pro kočárky. Kočárky se běžně nechávaly před obchody, a to i s dětmi, kočárky nemohly ani tam, nevešly by se mezi regály, pokud to byla sámoška.
Lefff 13513
7.6.2021 18:09:56
Konzervo, sama od sebe bych to osmiletému dítěti nevysvětlovala, ale kdyby na to takhle nešťastně narazilo ptalo se, řekla bych mu, že když se dva dospělí lidé mají rádi, mazlí se spolu někdy i způsoby, které jsou jen a pouze pro dospělé. Že tomu porozumí, až bude větší. A že to, co teď vidělo, rozhodně vidět nemělo, protože jednak má na takové věci ještě spoustu času, jednak takové obrázky na veřejnost nepatří a pán se nechoval slušně, když se na takové věci koukal, když byl mezi lidmi, protože i koukání na takové věci patří do soukromí.
Netuším, jak by se to mělo řešit správně.
Stará husa 154854
7.6.2021 16:54:46
Libiku, ehm, vysvětlit to osmiletému dítěti ti připadá snadné? Já teda v osmi letech neměla o sexu ani potuchy, ale to chápu, že v dnešní době, kdy sex je pomalu i v kreslených pohádkách, asi už není možné. Ale dlouho jsem si myslela, že to lidi dělají jen proto, aby měli děti a vůbec jsem netušila, že z toho mají nějaké potěšení. Ve 14 jsem se dozvěděla o existenci francouzského polibku a přišlo mi to tak eklhaft, že jsem tomu nedokázala uvěřit, že to lidi fakt dobrovolném dělají. Olizování pohlavních orgánů by mi přišlo jako naprostá zrůdnost. A neumím si představit, že by mi o tom říkala maminka.
Rodinová 140078
7.6.2021 16:46:08
Naposled ve Francii jsem udelala s lidem na ulici zkusenost dobrou, predvedla zoufalou snahu o pouziti francouzstiny a pak presla do anglictiny, obcas to vazlo, ale v zasade to slo.
Trochu francouzsky rozumim, oni trochu anglicky, obcas, a tak~:-D
Ale byla to Bretan ...
Půlka psa 24064
7.6.2021 16:45:19
S tím jsem se setkala taky. Naneštěstí francouzsky pohovořím jen o tom, že jsem dělník v továrně na obuv. Z nějakého důvodu naše fakulta vyhodnotila, že toto je to nejpraktičtější téma, kterým studenty VŠ ve výuce jazyka vyzbrojit.~:-D Zkouším to tím pádem anglicky a někdy odezva úplně kladná nebyla, ale netuším teda, jestli dotyčný neuměl nebo nechtěl.
Monika 123907
7.6.2021 16:42:54
Libiku, to v Plzni máte dávno všechny stanice bezbariérové, že? ~;)
Metro se začalo stavět někdy kolem 1970 (podle ještě starších plánů), tak si vzpomeň, že bezbariérové tehdy nebylo nic, s lidmi na vozíku se v běžném životě vůbec nepočítalo (v ústavu asi výtah měli) a ani matky s kočárky nikdo moc neřešil, možná tak před dětským střediskem byly schody upravené pro vytlačení kočáru a tím to končilo ... Ty novější stanice metra se stavěly už bezbariérové a do těch starých se doplňují výtahy, jsou už skoro všude, ale někde je to asi technicky komplikované (např. nejhlubší stanice Náměstí Míru)
libik 142094
7.6.2021 16:41:01
~:-D
Renka + 3 26652
7.6.2021 16:38:57
Udělala jsem podobnou zkušenost s použitím AJ ve Francii, výraz kyselý ksicht na oslovení v angličtině se hodí nejlépe.
Půlka psa 24064
7.6.2021 16:38:21
Tak samozřejmě, rozhraní Evropa x Asie není na Uralu, ale je někde u Ejpovic. :-)
libik 142094
7.6.2021 16:34:29
Já zas nevím, co by mělo být tak extra nevysvětlitelného na orálním sexu, fakt je to něco, co rozum nebere? (za předpokladu, že žijeme bez předsudků a neošklivíme si žádné části těla)?~d~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6707  [Dalších 6677 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.