| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Golf

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 920  [Dalších 880 >>]
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09 10139
9.5.2011 20:27:15
A těch pěkných chlapů... :o))))
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09 10139
9.5.2011 20:26:28
Veveru, nepotřebuješ znát žádnýho hráče, jen je to fajn jít s někým s kým si pokecáš. Ale seznámíš se spoustou lidí a třeba si sednete a domluvíte na příště. Je normální že se flight-tedy skupinka doplňuje do max.počtu což jsou 4, ale není nic vyjímečného jít sám....a za sebe, tyhle hry miluju, když hraju sama, ale trvalo mi to dlouho,než jsem na to přišla, že jít sama je super relax.

Marťa11 8076
9.5.2011 20:26:19
buď v klidu, na golfu se snadno seznámíš... mám spoustu kamarádek a kamarádů přes golf ~z~
Vítr z hor 100046
9.5.2011 20:17:29
Aha, takze to, ze se chystam zacit sama, je v podstate pritezujici okolnost, predpoklada se, ze do zacatku nejaky hrace znam.
Vítr z hor 100046
9.5.2011 20:16:09
Neblbni, ja ji rozumim, nez jsem prodelala tvrdou skolu zivota a kotrmelce pres nekolik dramaticky odlisnych kultur, taky jsem byla takova. Proste ji tenhle zpusob nesedi, je celkem snadny za tim videt snobismus (a on to svyho druhu snobismus je), stejne jako ryzi ucelnost (coz je taky fakt). Malokdo bere dialektiku obou hledisek, k tomu je treba ztrata kusu patere nebo vysoka racionalizace.

Kdyz jsem byla prvne v zivote na golfovym hristi (nejvyssi predstavitelnej luxus v jedny z nejchudsich zemi sveta, kde navic kratce pred tim skoncila obcanska valka), rozhodilo me to na par let.
Marťa11 8076
9.5.2011 20:09:42
jinak hra probíhá tak, že si zadáš startovní čas (Tee time) a nahlásíš s kým jdeš hrát... prostě se domluvíš s přáteli a jdete si zahrát, čas je potřeba hlásit někde i více dní dopředu...

turnaje pak, že se přihlásíš na turnaj přes www.cgf.cz a pak se podíváš, v kolik hodin staruješ

až si uděláš zelenou kartu, dostaneš HCP 54 a do 36 jen zlepšuješ, pak se ti už upravuje dle turnajů či nesoutěžních výsledků... počítají se jamky a body dle obtížnosti... ale to se vše naučíš, to se nedá takhle vysvětlit... to se učí prostě za pochodu s trenérem
Marťa11 8076
9.5.2011 20:06:17
Palac, jsi trapka ~l~

ale takhle přísná pravidla ohledně oblečení jsou málokde, hřiště od hřiště... dnes jsou hřiště, kde se může i v džínách, ale to nemám ráda...
prostě ke golfu patří i pravidla (a ta jsou hlavně důležitá kvůli bezpečnosti a plynulosti hry, oblečení je opravdu okrajové, ale vychází to trochu z dlouhé historie hry)
takže nejde o to, co se zde Palac hloupě snaží předhazovat (nechápu důvod, proč se tady tak ztrapňuje tedy?!?), ale o to, že ta hra má určitý původ a vývoj, pravidla... a ke golfu patří to, je respektovat...

Veveru, ale to se všchno naučíš, dopředu nepotřebuješ nic, prostě tam doraž natěšená a sportovně oblečená... to stačí ~x~ pak dej vědět, jak to šlo

Vítr z hor 100046
9.5.2011 20:04:37
Kdyz je to tvoje prace, to bys mi mohla pomoci ujasnit ujasnit tohle:

Jak probihaji hry? Myslim ve fazi, kdyz uz to clovek umi, dostane povoleni ke vstupu a tak. To clovek proste prijde a ceka, kdo si prijde taky zahrat nebo je potreba se predem seznamit a vyjednavat, kdo s kym a kdy?
Babsi+2 63297
9.5.2011 20:04:33
Já poblíž nemám hřiště=>jedu k němu autem=>alkohol nepřichází v úvahu. A zatím jsem hrála jen přes prázdniny, kdy je teplo, ale věřím, že v říjnu se placatice hodí.
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09 10139
9.5.2011 20:02:52
Palac,já třeba hraju ve lněných kalhotech z HM, trička mám jak značková-ne kvůli značce,ale kvůli kvaliě, odvodu potu atd., ale i obyč právě z HM a taky je nosím. Coby ne. To že na hřišti potkáš vystajlovanou ženskou od hlavy k patě v drahý golfový značce, neznamená, že je to pravidlo. Na svahu potkáš Verešovou se zlatým vázáním....koukáš na lyžaře s předsudkem???

Je to vždy o lidech a můžeš na greenu potkat debila v kalhotech od ťamanů stejně tak od Nike.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 920  [Dalších 880 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.