| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Snažilky 2008

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 72500  [Dalších 72460 >>]
Moncaka 56657
14.5.2013 22:39:10
Fotku uvidím, pohledám, ale nejspíš bude potřeba mě ještě zaurgovat.~;)
Želvička78 56465
14.5.2013 16:06:32
A díky :-)
Taky bych ráda viděla Elišku, nebyla by aspoň jedna fotka? ~;)
Želvička78 56465
14.5.2013 15:56:54
Objeví, ale mrňavý, tihle jsou kolem 6 let holčina a kluk a ta holčička teda, to je mazec, chápu, že se mamince hodně ulevilo, když ji tam mohla aspoň na pár hodin denně dát..Má těžkou epilepsii a nikde ve školce ji nechtěli vzít. A k tomu ADHD a něco z autismu má taky, ale ještě ne potvrzené. I když oproti Madlence je děsně pozadu mentálně, tak asi určitě jo. A ty malý děti ona furt tahá, furt jim něco bere, to samozřejmě Péťa nesnáší...
No a ten kluk zas hází hračkama a asi několikrát Péťu trefil...a ten tedy chodí na celý den - rodiče oba pracujou, a kvůli němu zase nechodí na celý den jiný chlapeček, který chce po obědě spát a tenhle starší hošík ho nenechá.
Je to těžký, no, to dítě tam je každý jiný..
Moncaka 56657
14.5.2013 15:46:48
Ty fotky jsou úžasné a teda hodně Ti děti poporostly.

S tou školkou je to blbé, ale třeba se to opravdu od září zlepší, teda jestli se neobjeví jiní divoši.
Želvička78 56465
14.5.2013 15:23:34
Nevím, jestli z FB ty odkazy ještě jdou zveřejnit, tak zkouším:

jaro

Děčín- duben
Želvička78 56465
14.5.2013 15:17:20
Madli má teď Galaxy a kupovali jsme jetý, asi za 1500, úplně to stačilo, je teda těžší, ale delší trasy stejně dodnes jezdí částečně na tyči a taky kvůli tomu, že nemá přehazovačku, nebo ji tatínek do kopců tlačí.
Author dělá asi nejlehčí kola ty duralový, Madli právě dostane Cosmic, to je nejlehčí 20", co jsem objevila.
Péťa o kolo projevil zájem, tak uvidíme, na Davídkovi frčí parádně.

Mei Tai se právě dá na Fleru za těch 600 koupit, ale taky si nejsem jistá pohodlností...

Nevím, jestli jsem to psala, ale Péťovi se od ledna pomalu přestávalo líbit ve školce, teď už vyloženě řve, takže sice tam jezdíme, ale já tam jsem s ním a vydrží tam od pár minut do maximálně hodiny, vím proč, vadí mu tam některý ty větší divoký děti, on je spíš klidnější, ty děti, co mu vaděj nejvíc snad ale jdou v září do přípravky na školu, tak uvidíme, zda se něco změní, ale nepočítám s ním. Jinak je prakticky nehlídatelnej, na chvíli byl schopnej můj táta ho pohlídat, jinak vlastně ho zmákne jen Honza a nebo se případně Péťa pohlídá tady sám a dole je bráchova přítelkyně a ta jakoby na něj dohlíží, ale když Péťa kvůli něčemu řve, tak je to blbý, ona neví, co s ním. Takže ho mám na plnej úvazek.
Moncaka 56657
14.5.2013 15:06:57
Tak zkus něco jako Mei Tai, to není na ušití tak drahé, ale nevím, jak to je pohodlné na větší dítě.
Co Péťa, jak je na tom? A co ty, můžeš si alespoň někde trochu přivydělat, nebo to s Péťou moc nejde?

Mohu se zeptat jaké kolo 16 si pro Madlenku měla? Já nejspíš na podzim budu Eli nějaké pořizovat a zatím mám vybráno Author Stylo. Bohužel nemám moc možnost si různá kola vyzkoušet.
Želvička78 56465
14.5.2013 14:52:38
Ty jsou krásný, ale ta cena teda ~8~ No asi teď máme na placení jiný věci, zrovna jsem Madle objednala nový kolo - 20", už je to velká slečna :-)
Petříka asi budem víc nutit do chození, on teda je urputnej a děsně důslednej, když něco chce/nechce, a pak tega golfky mám v autě furt...já spíš uvažovala o něčem za pár stovek z fleru, jestli by se nenašlo. Manducu už nemáme dávno...
Moncaka 56657
14.5.2013 12:23:47
Já pak ještě vygooglila toto nosítko a přijde mi asi největší:
http://www.skaldino.cz/

Ale nevím, zase se mi nechce investovat. Takže zvažuji varianty, že si ho ušiji, ale bojim se, že sehnat správné přesky bude problém a pak se bojím, že to moc nedopadne.
Pak, že něco přišiju k manduce, aby se tam Eli vešla. Narazila jsem kdysi na toto:
http://www.babynositka.cz/produkty/products/free-to-grow-rozsireni-sedaku-nositka/
A pak třeba přišít jinou kapucku, nebo navázat delší gumičky na kapuci - tam máme problém jen při spaní.
Jako letos by mohlo stačit pro nás to rozšíření manducy a příští rok se uvidí jak bude šlapat, jaké budeme dělat výlety, kam pojedeme na dovolenou.
Želvička78 56465
14.5.2013 12:01:35
Jenže právě notář v tomhle má bejt kovanej, oni tohle řeší furt, advokáti ani tolik ne...
Moni, zahlídla jsem tvoji diskuzi o nosítkách, napiš pak prosím, jak jste se rozhodli, já taky po nich koukám, ten Petřík chodit nechce ~7~ a my už nechceme třeba na dovolenou s sebou tahat kočár. Na vejšku bude podobně vysokej jak Eliška a zbytečný kila krosny taky tahat nechceme.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 72500  [Dalších 72460 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.