| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti a zubař

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1105  [Dalších 1075 >>]
Jana Nová
  • 
9.2.2016 21:22:32
Dobrý den,mám syna 13let má už stále zuby zadní zub se mu celý rozpadl,zubařka mu ho chce opravit ale mělo by mě to stát přes 40.000Kč což mi za jeden zub přjíde docela hodně,když jsme chtěli aby zub vytrhla a udělala nový odmítla to s tím,že se dětem nesmí druhé zuby trhat našli jsme tedy zubní chirurgii,kde by syna ošetřily a zub udělaly jiný ale je tam potřeba žádanka od zubařky kterou nám odmítá zubařka taky vydat,že by mu tam zub vytrhly a ona by byla žalována nevím teda kým na to mi neodpověděla nevím jestli takové chování je normální a nikde jsem o tom nic nenašla,nevíte prosím někdo co s tím děkuji Jana
Lenka
  • 
10.10.2015 6:34:39
Doktorka Nemethova pracuje v Sante v Pstrosove ulici.
Majoranka 80827
9.10.2015 15:17:26
Dceři zuby v Motole spravili? Naše dcera s mentálním postižením má trauma z doktorů a z nemocnic. Již nějakou dobu sháníme někoho, kdo ji v celkové anestezii ošetří a asi 4 lékaři mi tvrdili, že pokud ji dáme do Motola, tak ji vytrhnou i zuby, které by šly normálně opravit. Třeba tento postup je pouze u postižených. Jeden spolužák od dcery ze školy takto přišel v Motole o víc než polovinu zubů.
Minís 113116
9.10.2015 12:44:59
Prodental, Praha 4, u metra Pražského povstání ( Mudr. Olga Zmátlová)
Yuki 00,03,07 49504
9.10.2015 10:00:50
já mám tu nejlepší zkušenost v Olomouci, to je pro tebe asi daleko, ale zvládnou tam všechno
*Owls* 35567
9.10.2015 9:53:57
Dcera chodí k Dr. Šnajdaufové na P-2 u I.P. Pavlova. Ve 2 letech jedna zubařka navrhla vytrhnout poškožené jedničky, tak jsem hledala ordinaci, kde to udělají c lokálce, aby se dcera do budoucnosti nebála zubaře. Našla jsem právě Dr. Šnajdaufovou. Ta se na dítě koukla a řekla, že by je své dceři netrhala, že nejsou zkažené, pouze mrtvé... Líbil se mi její postoj. Nakonec bylo zuby nutné vytrhnout stejně, protože v 8 letech nechtěly vypadnout přirozeně. Ale dcera už si sama rozhodla, že to zvládne pouze s s injekcí do dásně.

Přestože ta anestézie nakonec neklapla, dceru jsem k dr. nechala přepsat, protože doktorka je bezva. Bohužel má jen maličkej úvazek (dva dny v týdnu), ale na návštěvu jednou za 1/2 roku to stačí~;) Vím, že je tam prostě jeden den "operační" a nás byli ochotni vzít i jednorázově~;) Kolik to mělo stát už si nepamatuju, ale nebylo to žádný drama:-)
Shayla a 3 kluci 43054
9.10.2015 9:48:07
Nebo mudr. Hrubá v erpet medical, rozumný přístup. My měli driv zubarku, která nechala dětem sáhnout na vrtačku, ono to tak jako lechtá, tak si řekněte o nějakou predvadecku, to jsem se i já divila :-) To byla Nemethová Gabriela, pracuje snad nekde u národního divadla v soukromé ambulanci.
Shayla a 3 kluci 43054
9.10.2015 9:41:13
Zuzana Bríšková, Buchovcova 8, P3, údajně ošetřuje děti s PAS a mentálním postižením, takže by zkušenosti s neosetritelnymi dětmi mela mít. Ale co s nimi dělá, nevím, to bych si určitě zjistila. Mám to jen ze SPC z nástěnky.
Ráchel, 3 děti 76748
9.10.2015 9:33:34
zkus Šafaříkovy
Tizi 106716
9.10.2015 9:27:53
Tip na konkrétního zubaře bohužel nemám, ale mám skutečnou historku z rodiny. Tohle řešila sestra s 5letou dcerou, u které se objevily větší problémy a odmítala se dát ošetřit. Nepomáhala přesvědčování, vysvětlování, slibování dárku, nic. Sestra vystřídala několik zubařů s rozličnými přístupy, dítě u každého z nich zarputile odmítalo otevřít pusu a dělalo scény, v zoufalství nakonec začala se zubařem řešit celkovou anestézii. Případ skončil tak, že jinak věčně zaneprázděný manžel vynadal manželce, že se nedokáže o nic postarat, drapl dceru, odvezl ji k zubaři a autoritativně ji nařídil, že si teď sedne do křesla a bude poslouchat doktorku. Dítě ani nepíplo, otevřelo pusu a celé ošetření proběhlo bez problému. Sestru samozřejmě málem omývalo.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1105  [Dalších 1075 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.