| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Schovánek

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 201  [Dalších 171 >>]
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:32:10
ty brdo to už je tolik hodin? půjdu pod sprchu, oholím hnáty, ve 12 zavedu utrog a půjdu chrnět at už je ráno, jsem zvědavá kolik se mi jich po rozmražení ujalo. kdyby aspon 3 tak si nechám zavést všechny 3. když už tak at pořádně, no né? jedn doufám,že nebude ok jen 1
Katkaa1 80274
27.4.2008 22:30:05
ležela ale zase přiběhla zase k nám
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:28:52
já tež když nemám coby tak najíždím na různé kraviny, malá už leží??
Katkaa1 80274
27.4.2008 22:26:20
to lítat nebudeš ale funět:-Da těšit se až budeš moct lítat:-D
Když nevíš kam tak najeˇna black cafe time a najdeš tam vše, nehody-i ty srandovní a tam se obas docela nachlámu. A když mám pocit že se mám zle tak tam najedu podívám se co se děje v iráku a hned vím že se mám líp.
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:24:27
jojo snad budu v lednu taky lítat kolem jednoho nebo dvou. už aby to bylo. kdyby si viděla na jakých stránkách já už sem byla, u transexuálů to by ses posrala smíchy, zajímavé a poučné, u gayů, pak mi kámoška poradila lidské úchylky, nevěřila bys na co vechno můžou mít lidi úchylky, jak budeš mít čas tak si nato najed,fakt sranda.
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:24:27
jojo snad budu v lednu taky lítat kolem jednoho nebo dvou. už aby to bylo. kdyby si viděla na jakých stránkách já už sem byla, u transexuálů to by ses posrala smíchy, zajímavé a poučné, u gayů, pak mi kámoška poradila lidské úchylky, nevěřila bys na co vechno můžou mít lidi úchylky, jak budeš mít čas tak si nato najed,fakt sranda.
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:21:22
jo já lezu tam kam mě napadne. minule jsem vlezla na stránky transexuálu, no to ti bylo, jak budeš mít čas tak si tam tež hupni a nebudeš se stačit divit, jindy mi kámoška poradila, at si najedu na lidské úchylky a to by ses posrala smíchy naco vše může být člověk úchylný, chlamala jsem se ani nevím jak dlouho,fakt zajímavé, pak zas na gay stránky. fakt dost poučné a zábavné. jojo snad v ednu budu taky lítat kolem malého nebo malých.;((;((;((;((
Katkaa1 80274
27.4.2008 22:15:59
kam ty všude nevlezeš, ta obžízka fakt brutus:-© udělat tohle mé dceři tak mu ruky uřežu a zabiju takovým způsobem......fuj
pujdu ji uložit tu mou princeznu, má to nějaký posunutý, leze na ni rýma tak si dáchla v 6 večer a teď má nějak moc elánu a mámá je k.o.
Mimochodem, břicho mě znovu bolí, včera na mě malá hupsla tak je to ještě horší, no jsem zvědavá opět co gynda, už si fakt připadám jak debil
Katkaa1 80274
27.4.2008 22:15:58
kam ty všude nevlezeš, ta obžízka fakt brutus:-© udělat tohle mé dceři tak mu ruky uřežu a zabiju takovým způsobem......fuj
pujdu ji uložit tu mou princeznu, má to nějaký posunutý, leze na ni rýma tak si dáchla v 6 večer a teď má nějak moc elánu a mámá je k.o.
Mimochodem, břicho mě znovu bolí, včera na mě malá hupsla tak je to ještě horší, no jsem zvědavá opět co gynda, už si fakt připadám jak debil
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:10:55
ted jsem při čekání na odpověd najela na stránky ženské obřízky a je mi úplně blbě, to snad ani není možné co e v 21 století ještě na světě děje za věci. hnuuuuuuuuuuuusssssssssssssssssssss
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 201  [Dalších 171 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.