| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Sauna

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 312  [Dalších 282 >>]
La Pepa 5341
5.8.2023 12:56:20
Myslím, že do infra nemohou děti do určitého věku, což se tě teď už asi netýká, ale bylo tam cosi s očima.... Tedy asi 15 let zpátky jsem to na dovolené řešila.
Sauna bez bazénku je ovšem vždycky poloviční sauna, snad jen venkovní ochlazovací prostor by to mohl nahradit....
babi_ 48341
5.8.2023 12:52:26
Termix, tak to ji nemáš vyzkoušenou. Počkala bych, až budeš moci plnohodnotně vyzkoušet. Opravdu jsem byla proti infrasauně předpojatá, a pak příjemně překvapená.
babi_ 48341
5.8.2023 12:50:16
Vydržíš hodinu dvě v 60°C?!?
neznámá 91073
5.8.2023 12:07:30
A pokud se rozhodnete pro ifra, určitě je pořádně omrkněte, jsou děsně maličký. My nakonec máme asi čtyři nebo pět lidí a sama se v ní sotva natáhnu. V sauně pro jedno či dva lidi se sedí jak na záchodě, žádné pohodlí.
neznámá 91073
5.8.2023 12:04:11
Máme infra.
Finský ani jeden neholdujeme, ale infra je fajn. Dnes se do ní chystám. Já teda asi uplně blbě, vezmu si sebou knížku a vydržím v ní hodinu i dvě.
Používáme ji na prohřátí, manžel na uvolnění svalů po práci.
Ale oproti finské je to jen takové ohřívátko. POkud máte rádi finskou, tak vás asi moc nenadchne.
A velké plus je, že přijdu, zmáčknu knoflík a v tu ránu funguje, žádná příprava.
Termix 105545
5.8.2023 11:37:57
Jen v tom showroomu. Jinak ne. A i tam jen tak na minutu v oblečení. Teď aktuálně do žádné sauny nemůžu.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
5.8.2023 10:28:57
Tak je jasné, že finská sauna je klasika :-) ovšem já osobně bych lobovala za infra ~;) má obvykle nižší provozní náklady, je připravená téměř kdykoliv a hned, zahřívá na nižší teplotu, ale zase do hloubky (takže pocení je sice stejné, ale u infra už při nějakých 60 stupních)... Po finské by mělo následovat prudké zchlazení (t.j. ideálně bazének) a opakovat, po infra stačí chladnější voda i ze sprchy, provádí se jen jeden cyklus... Navíc se dá obvykle nastavit i na nižší teplotu, jen pro mírné nahřátí kloubů nebo při pocitu, že na tebe něco leze...
No uznávám, jsem neobjektivní, osobně nemám finskou ráda, je mi v ní špatně, mám ráda infra a miluju aromasaunu ~;)
babi_ 48341
5.8.2023 10:18:58
Jak píše Monika, jasný důvod je, že chceš finskou ~:-D

Termixi, a ty tu infrasaunu máš vyzkoušenou?
babi_ 48341
5.8.2023 10:12:12
Já jsem z infra zpocená úplně stejně jako z finské, svaly mi uvolní také tak (což je ovšem obtížně měřitelné - je to samozřejmě jen pocit).

Musím říct, že jsem k infra přistupovala s nedůvěrou, jelikož to bylo jediné, co zůstalo z penzionem avizované "Relaxační odpočinkové wellness zóny", která byla mimo provoz, že už je na ni moc teplo (jo, přelom června a července). Byla jsem zklamaná a předpojatá, že infrasauna moji regeneraci mezi delšími běhy v kopcích jaksi nezachrání...

no a fakt to fungovalo, nebo jsem ten víkend regenerovala lépe jen shodou okolností.

Monika 123907
5.8.2023 10:07:22
Termixi, tak v tomto případě je jasný důvod to, že to chceš ty ~;) Asi žádný objektivní důvod pro odmítnutí infrasauny není.Proste je tam málo teplo (pro mě), ale někomu to nevadí ...Manžel už infrasaunu vyzkoušel?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 312  [Dalších 282 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.