| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hranice na Moravě

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 171  [Dalších 131 >>]
Ivana, 2 dcerky (12, 5)
  • 
15.10.2006 18:56:35
Ahoj všechny maminky co by rády byly zaměstnané a zároveň stíhaly rodinu :-),

naše občanské sdružení právě provádí výzkum v oblasti netradičních pracovních poměrů, které jsou vhodné nejvíce právě pro ženy s dětmi. Pokud budete mít chvilku, mrkněte na náš web a o tom co Vás zajímá a na co bychom se měli zaměřit nám prosím napište do diskuzního fóra .
Pokud snad sami někoho podobným "netradičním" způsobem zaměstnáváte nebo takového zaměstnavatele znáte, zkuste ho přesvědčit ať nám vyplní krátký dotazník a snad se to už taky v ČR začne konečně hýbat když je to celosvětový trend!

Díky moc za spolupráci, cokoli k tématu mi prosím pište na mail v záhlaví.
Ahoj a přeju všem krásně barevný podzim
I*
Renyk 52787
13.10.2006 12:53:07
Ahoj Andrejo,jsem taky z Hranic.Máš ještě zájem?
Denča7 32766
17.9.2006 9:13:42
Ahoj Hani, nejsi náhovou HAnka, sestřička z lázní:-)
Nechceš se někdy stavit na kafčo a na pokec? Já chodím s malým do Dráčku, tam se vyblbne. Na kafčo třeba na zámek to není ono, pořád ho musím hlídat:-) kdyžtak mi pisni i na meil a nejlepší bude, když si s malou uděláš prochajdu a stavíš se k nám:-)
Denča7 32766
17.9.2006 9:10:38
Ahoj Farki, možná už jsi porodila, jen chci napsat, že ve Valmezu je velmi příjemný personál a hlavně doktorky a doktoři jsou strašně hodní!!! Leela jsem tam 6 týdnů kvůli předčasnému porodu a bylo mi tam moc hezky!
Hani+Leonka6/06 38767
25.7.2006 9:33:27
Ahojky,jmenuji se Hanka,ráda bych se seznámila s maminkou,nebo i těhulkou,prostě s kýmkoli,kdo by si chtěl povykládat a kamarádit se:-)Mám měsíční miminko,a moc mi chybí si povídat:-)Těším se:-)Ahojky Hanka
Andrea a mám sedmiměsíční holčičku
  • 
21.6.2006 18:46:49
Ahoj,pocházím z Hranic a ráda bych našla nškoho na pokec a to nejen o dětech?
farky
  • 
2.5.2006 21:53:44
ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli nahodou nekdo z vas nerodil ve valmezu,popripade jaka je porodnice a personal
Belaa+Lucie1.7.04+Dany2.10.00 24878
20.7.2005 7:34:31
Klekí ani se ti nedivím,,,přesně jak popisuješ,,,Hranice jsou nudné, a prodavačky příšerné. My chodíme až na Střelnici, kde se dítka vydovádí a my s počnem,,je to sice jen venkovní hospůdka, ale prima se tam sedí :O) Ale nic přepychového. A k obchodům,,,děs a hrůza.
Klekí 23214
23.6.2005 20:32:22
Nazdar holky, vidím, že je tu mrtvo.....Byla jsem teď 14. dní v Hranicích, ale nějak jsem se s nikým nestihla předem domluvit, takže nebylo potěšení vás poznat, no bohužel.

Teď mně asi nebudete mít rády, ale..........ty Hranice, to je taková díra. Okolí je samozřejmě pěkné, ale toť vše. Byla jsem tak otrávená - draho, neochotmé prodavačky, protivní lidi, žádné pěkné dětské hřiště, o nějaké prima hospůdce s pískem a prolízačkama ani nemluvě (teda na Zámku slabota, obsluha děsná). No prostě jsem toho měla plné zuby, ještě, že mám prima mamku, jinak bych utekla po třech dnech. No, fakt, nezlobte se, ale opět jsem byla totálně zklamaná a určitě tam zase dlouho nepojedu.
Akina a Áda 13832
21.5.2005 8:43:39
Hani určitě se sejdem.Jsem doma a vycházky mám neomezené tak nebude problém.Moje číslo je 604-507072.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 171  [Dalších 131 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.