| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 49909  [Dalších 49869 >>]
agentka 43010

Re: Ahooooj

11.2.2008 12:38:30
Bruni nechtěla jsem modrou, ale asi tam stejně bude, ale kombinace se žlotou. Jestli jsi na ICq, pošlu ti odkazy, z čeho vycházím.
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Ahooooj

11.2.2008 12:23:51
Ahoj Agentko, jakou barvu jsi vymyslela?
Já sice mám představu, ale hodně bude záležet na tom, jakou seženeme Tv nábytkovou sestavu. Nevím, jak to v tý Ikee mají, ta co se mi líbí je tam na stránkách bílá, ale já bych chtěla tmavou a tu tam maj jinak kombinovanou, tak nevím, jestli by se z toho dalo sestavit i to, co bych chtěla já. A až teprv podle toho budu moct vybírat barvu.

Leni, máme 15 schodů.
agentka 43010

Re: Ahooooj

11.2.2008 12:15:34
Ahoj.

O víkendu jsme neměla šanci se sem dostat, výteř nic, akorát tam byla moc milá doktorka, ptala se, co a jak, no a tak jsem jí říkala, že v noci si trochu stěžoval na ucho, tak říkala, pokud chcem, ať přijedem, že nám pro klid aspoň napíše ty kapky do uší, ten otobacid.

Tak jsem nelenili a pro klid jsme tam zajeli, říkala, že se nám to určo neztratí a je to takový jistotka.

Celý víkend už je lepší, teplota max malinko na 37, ale je strašně hotový, ukňouraný, se mu nedivím, rýma mu stále, teče smrká permanentně, nos má sedřený, ale nestěžuje si, chudinka;((

Teď už spí od dvanácti, prostě to není on, chjo. Už by se mi líbilo nějaké zlepšení, ta rýma je síla, hned si vzpomenu na tu svou zabetonovanou antibiotikama po dvou dnech a on už trpí 4 den.

Bruni, tak už jsem vymyslela taky výmalbu ložnicopokoje:-), no doufám, že definitivní, opět odříkaného největší krajíc~j~

Leni šuflíky jsou dobrý:-)
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

11.2.2008 11:53:02
Musí to být hezké.
Určitě to nějak zvládneš vymyslet.
Kolik máte schodů? Jen tak pro zajímavost, jak se naběháš ......
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Ahooooj

11.2.2008 10:57:09
Leni, byt je to hezkej a zajímavej, dobrý je, že když se kluci zavřou dole do pokojíku a my jsme v obýváku nahoře, tak je neslyšíš :))).
Nevýhoda je, že tu je spousta mrtvýho prostoru - předsíň celkem zbytečně velká (i když teď se to na kočárek výborně hodí :-)), úzké dlouhé chodby nahoře. Na to, že máme byt skoro 100 m2, tak mají pokoje jen 12,13 a 20 :-(. Ale aspoň máme šatničku, takže nemusíme přemýšlet, kam narveme skříň. Teď v těch 20ti m2 bude obývák s ložnicí dohromady. Kluci budou mít spojené ty dva pokojíky dole.

Teď jsem si koupila zase nějaký časopis o bydlení - Katka nebo co to je, pro inspiraci. Jsou tam fotky, jak někdo ze dvou hnusných domů udělal jeden krásný dům. Fakt to udělali hezky, ale bylo vidět, že nevědí co s penězma. To pak není žádný umění udělat to krásný.
Kdybych měla neomezený limit, tak bych měla nápadů taky spousty, jak to tu předělat a vylepšit :-).
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

11.2.2008 10:39:54
Ahojky všem.

Bruni, snad vám sluníčko pomůže a rýma brzy zmizí. Tohle počasí nic moc, ráno mrzne a odpoledne je to pomalu na tričko. Dneska mě Lucka přemlouvala, zda nemůže jít bez bundy. Že to ráno nějak vydrží a odpoledne se s tím nebude muset tahat. Chápu ji, leč povolení nedostala.

Docela bych ten váš byt chtěla vidět. Tenhle typ bytů se mi moc líbí. Je to takové nestandardní. Určitě to máš vymyšlené super.
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Ahooooj

11.2.2008 10:15:38
Ahoj holky :-),
Kájo, jste šikovný :-), je to fajn, když si spoustu věcí může udělat člověk sám. My jsme zrovna včera probírali s Jirkou tu naši rekonstrukci, snad by možná Jirky kamarád sehnal chlápka, co jim taky spousty věcí dělal, tak bych byla ráda, aspoň bych se nemusela bát, že to zvrzne.
Takže já zase začnu vyběhávat stavební povolení, nejdřív uděláme ten balkon, výměnu oken, no a pak ty další věci. Už to mám promyšlený, jak to bude, ono u nás je to snadný, páč jsme hodně limitovaný prostorem.

Leni :-D, fakt jsi mě rozesmála :-).

Nás se pořád drží ta rýma :-(. Já už ji mám skoro dva týdny, dostalo se mi to do dutin a částečně na průdušky, ale teplotu nemám, tak furt čekám, až to odejde. Páťa to má taky už přes týden a taky husťošku, tak nevím, jestli nemám skočit k Mudře pro nějaký speciální kapky. Ale taky nemá teplotu, tak se s tím taky snad nějak vypořádá sám.
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

10.2.2008 22:45:24
Ahojky Kájo, to víš, znáš mě. Co mohu ....

Jste šikulové. Práce vám jde o ruky. To je dobře!

Minule jsem zrovna tady líčila Pavlovi, že mám v hlavě jakési pomyslné šuplíky a mám to rozdělené na kování, krám, Pavla, děti, zvířata a ostatní a že se děsím dne, kdy se mi to všechno smíchá. A on na to, že když mne minule budil, ať si jdu lehnout, že jsem blábolila prý úplné nesmysly a nemohl mne probudit. Že jsem používala absolutně nesmyslná slova a tak.
Tak jsem si říkala, že jestli už to míchání nezačalo :)
kajaN 28973

Re: Ahooooj

10.2.2008 20:16:23
Leni, ty už zase neodpočíváš:-(
My trávili ten krásnej jarní víkend zavření na baráku, ale aspoň jsme trošku pokročili. Pokládáme nahoře plovoučky a docela mě překvapilo, jak to jde celkem dobře:-) Jen z toho bolej naše starý hřbety:-)
Hanka se má, taky bych si dala líbit hory, zvlášť, když má bejt celej týden sluníčko:-)))
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

10.2.2008 20:02:59
Tak jsem se pustila do žehlení, ale že mě to neba.
Pak ještě musím udělat dva balíky.
To je zase den.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 49909  [Dalších 49869 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.