| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1993

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 138  [Dalších 118 >>]
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
4.9.2006 8:36:48
Ahojky!

Tak především Báře obroovská gartulace,je to šikulka!!!A přání,ať se ve škole tento školní rok daří a je spokojená.

Jsem zvědavá na tu naší Štěpulínu,teď šla do 7 třídy a zítra má první trénink v basketu.

Chi s tetou jsi mně pobavila,to je doobrý...fakt origoš dárek,ale účelový,to zas jo.

jak jste dopadli na švestkách? Doufám,že nesjte moc poškrábaný.Já byla týden u našich s dětmi ,dobrý,až na to jak byla ta pekelná zima,tak jsme nastydlý,takže rýmujem a kašlem.

Tak držím palce ať se to v práci srovná a jsi spokojená.

Co Jony a školka?
Maddy + 1 38713
1.9.2006 13:21:30

Ahoj Maru,
tak doufám, že jste si to užili u rodičů. Já tedy v práci moc ne.

Bára dovezla bronz za čtyřku, jinak 2x byla 4( skif a dvojskif).
Zítra jede zase na víkend do Břeclavi.

My máme v so oslavu ( tetiny 40), tak si přála vskutku origoš dárek - hajzlové prkýnko z Obi s delfíny. Letím ho koupit, mají ho ode dneška v akci, aspoň si ne mě vždy zpomene, kdykoliv.....
V neděli nás čeká sběr švestek, v kopcovitém terénu, daleko od chalupy a v trní, uááááááá
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
27.8.2006 11:36:10
Ahojky,tak kukám a hned píšu,že příští týden nebudu,jedu k našim s dětmi.Včera jsem byla v nemocnici s prstem,tak na operaci nejdu,páč zdejší přístup,no děs a běs,protože jsem na prvním ošetření byla v Budějicích...tady je to na 3-4 i více dnů ležení,první den příjem,druhý operace a pak pozorování..za prvé nemám hlídání a zas až tak mi ten prst nevadí,ale musela jem podepsat papír,že s tím jsem srozumněná a ža operaci odmítám ,no děs a běs,místo sádry mám jen dlahu a malíček budu mít že ten první článek prstu,co je nehet,tak neohnu,možná jen trochu,jinak budu normálně s prstem hýbat,jo kdyby ta operace,probíhala jako v Budějicích tak bych šla ,ale takhle..nemám kam dát Davida,na tolik dní,no prostě to nejde a až zas tak moc mi ten prst vadit nebude,jo a to bycjh jěště musela na jednu operaci,až by ten prst srostl,tak by se ty dáty vytahovaly.No nic,na kontrolu jdu 6 října.

Tak ať se Báře v Piešťanech líbí.

A tobě držím palce,ať jsi v nové práci spokojená a máš fajn kolegyně a kolegy.

Ozvu se koncem týdně až dorazím od našich,pozdravuj děti ,zatím pa pa.
Maddy + 1 38713
26.8.2006 9:15:06
maru, tak ať ti to dobře dopadne! To je teda pech, na závěr dovči, ale podle zážitků to muselo být bezva. Já jsem letos nedala žádný zámek ani hrad, no jsem ostuda! Přitom mě to moc báví, ale Jony by to asi ještě nevydržel.

Bára odjela na celý víkend do Piešťan, mají tam mezinárodní závody. Spí pod stanem, bez jídla, tak jsem včera vyvařovala a pekla, aby měla něco sebou. Snad se jim tam umoudří počasí.

Jinak na mě mysli, v pondělí nastupuji do práce, brrrrrrrrrr!
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
25.8.2006 15:05:32
Ahojky ,zdravím jěště z jižních čech z chatičky,zítra už jedeme domů.Je tu parádně,včera jsme byli na Rožmberku,na Krumlově,no nádhera.Ale stala se mi včera večer nemilá věc,mám zlomený malíček na pravé ruce ,včera večer jsem rychle odklízela věci po grilování a jsou tady před chatou takové blbé kamenné schody a zakopla jsem ,no a vysledek je zlomenina,jenže dnes ráno jsem byla v Č.Budějovicích v nemocnici,udělali mi rentgen a doporučili mi operaci,buď mi ten malíček sroste trochu křivě a budu mít omezenou hybnost,nebo mi při operaci zpevní tu kost dráty a za 4-6 týdnů se vyndají a budu mít prstík zase funkční,říkal že buď se to udělá ambulantně v místní anestezii a nebo si do nem. lehnu a udělají to v 1 dnu,ale musím se domluvit v Kladně,jak to dělají u nás,tak jsem do Kladna volala,mám hned z dovči tam příjít,budou tam mít moji kartu a dr se rozhodně co dál,tak mám strach,nevím jak to udělat,zda operaci,či ne...hlídat by snad měla moje máma,no uvidím,prstík bolí...držte mi palce.

Mare taky máme se Štěpkou podobné dohady,sice ne kino,ale plavečák či jiné aktivity a taky s holkama,které mámy pustí a já ne..no puberta,musíme si zvykat,však to zas přejde.

Jinak jsme výletovali po zdejších hradech a zámcích,to je moje,no byli jsme v budějovicích,navštívily mého strejdu a až na ten můj slavný malíček,je to super dovča.
Maddy + 1 38713
22.8.2006 19:46:25
Ahoj Maru,
tak to je prima, že vám dovča vychází. u nás také hřiby rostou, o víkendu jsem nasbírala 2 košíky praváků, kozáků a sucháčů, tak byla omáčka, smaženice i polívka.

Výrobky nafotím(jak manža dojede, má foťák v práci) a pošlu, už mi zdobí bydlení.

Jinak jsem včera měla konflikt s jinak mou docela neproblémovou dcerou. Chtěla si vyrazit do kina na Účastníky zájezdu a pak po 22 hod jet domů busem. Nedovolila jsem jí to, jednak proto, že se mi nezdál být film vhodný pro děti a pak docela pozdě. Byla na mě pěkně napučená! Její 14 leté kámošky teda šly, no asi jsem jiná matka. Dnes už je docela v pohodě, dokonce si dobrovolně začala uklízet psací stůl na nový školní rok.

Tak si užívej dovči a nezapomeň napsat referát, kde jste všude byli.
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
20.8.2006 15:37:56
Ahojky nakukuju z dovolené je tu krásně,chata je super,dnes ráno jsme byli v lese na houbách,paráda,našli jsme hafo ,pravých hřibů ,kozáků atd..super,právě se dělá smaženice.Zítra máme v plánu jet do Třeboně.Jinak samozřejmně grilujeme,no co si víc na dovče přát.

To je fajn,jak jste si tábor užili a jestli můžu poprosit,tak nafoť co jste vyrobili,jste šikulky! Pozdravuj Báru i Jonyho.

Juknu jak zas bude čas,tak pa pa a opatrujte se
Maddy + 1 38713
17.8.2006 19:16:52
Ahoj Maru,
moc děkuji za přání Jonáškovi. Fotky z narozek má manža uložené v notebooku, tak je pak zkusím poslat přes mail. Jinak je to author, nechali jsme i postraní kolečka.

Výtvarný tábor se mi líbil, naučila jsem se plést košíky z pedigu, mám doma 2 své výrobky a také dělala ubr. techniku. Bára batikovala hedvábné šátky a také pletl ( supr barevnou rybu). Jony byl pořád s dětmi , bylo jich tam 12 do 8 let a pěkně si spolu hráli. bára tam zase měla 3 kámošky ve stejném věku. S mamčama jsme večer popíjeli vínko a klábosily o životě. fajn parta.

bára má příští týden furt teéninky, tak asi budeme muset být doma.

Jinak vám přeji moc hezkou dovolenou, ať vyjde počasí a užijte si to spolu.
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
15.8.2006 20:26:40
Ahojky Mare,tak především opožděná gratulace Jonáškovi k 3 narozeninám,dostal moc pěkné dárečky,taky chystáme,že Davídkovi za rok koupíme k narozkám kolo,tak to pak napiš,jak Jonášek jezdí a nějakou fotečku nemáš???Sííím.

Teeda tak to jste měli pěknou dovolenou,my už jsme ok a dovolenkujeme od téhle soboty do příští so,jedeme do jižních čech k Č.Budějovicům,máme tam pronajatou chatu,tak se moc těšíme.

A co tábor? Taky vyfoť co jsi vytvořila,už se moc těším až se zase ozveš,zatím pa pa a užívejte prázdniny.
Maru,Štěpka3/93,Davídek6/04 23024
15.8.2006 20:26:21
Ahojky Mare,tak především opožděná gratulace Jonáškovi k 3 narozeninám,dostal moc pěkné dárečky,taky chystáme,že Davídkovi za rok koupíme k narozkám kolo,tak to pak napiš,jak Jonášek jezdí a nějakou fotečku nemáš???Sííím.

Teeda tak to jste měli pěknou dovolenou,my už jsme ok a dovolenkujeme od téhle soboty do příští so,jedeme do jižních čech k Č.Budějovicům,máme tam pronajatou chatu,tak se moc těšíme.

A co tábor? Taky vyfoť co jsi vytvořila,už se moc těším až se zase ozveš,zatím pa pa a užívejte prázdniny.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 138  [Dalších 118 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.