| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 1998

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 110  [Dalších 80 >>]
Jovanka 21914
18.9.2006 12:56:40
Ahoj, tak 40minut bych miminko taky křičet nenechala, to musí být hrůza :-) Zkus to zase třeba za nějakou dobu, třeba to půjde. Anebo si k malému lehni, ať vidí, že tam není sám, ale říkej stále hají (nebo něco podobného), aby mu došlo, že je čas na spinkání a že ho prostě ven už nevezmeš. Chce to pevné nervy, ale vyplatí se to :-))
Jinak, mám už autíčko, tak se chystám někdy vyrazit za Míšou B.; kdybys tedy měla čas, mohly bychom se vidět a poznat i osobně? :-)
A jak je to u Vás doma, myslím tím Tvého milého, už je vše OK? :-)
Jolka32 47073
16.9.2006 16:25:13
Zdravím Jovanko!
Já už si říkala co se děje,že nikdo nepíše!To psaní ve škole nám taky dělá problémy,nějak nám mladý pán zlenivěl,přes ty prázdniny! A s tím uspáváním,já nevím,nejvíc jsem ho vydržela nechat řvát 40min. a to jsem se cítila z toho příšerně,bylo mě ho tak líto!!Takže jsem ho opět vytáhla,přiložila k prsu a okamžitě spal,stává se z něj pěkný závislák a ze mě otrok!! Možná až přestanu kojit,tak se to změní!Asi jsem naivní,co?
Vidíš,to mě nenapadlo,že bychom se stavili,tak možná příště.Ale,do zoo,mě hned tak někdo nedostane!Ale jinak tam bylo opravdu super,myslela jsem,že z toho malý nebude nic mít a přitom byl z těch zvířat úplně hotový!Dalo by se říct,že to prožíval víc než Honzík!
Nějak jsem se rozepsala,tak budu končit,měj se fajn,snad se ti to tentokrát podaří odeslat a mě taky!!!! Papa

Jolka32 47073
11.9.2006 10:38:56
Nazdárek,tak jsem se konečně dostala k tomu psaní.Jak se vám všem vede,co nového?Mi byli na dovolené v té Mohelnici,bylo tam super,počasí nám přálo a malý to zvládl perfektně.Až na to,že mi odmítl spát v cestovní postýlce,takže jsem se s ním mačkala já a užívala si těch kopanců,taky si tam pěkně navykl na nošení,kolem byla samá chůva,teď nosím denně 8kg navíc,ani v kočárku nechce být,snad až se posadí tak ho to přejde.Nevím jak ho to odnaučit!Pak jsme jezdili po výletech,na jeden hned tak nezapomenu,přišel mě pěkně draho,byli jsme v ostavské zoo a tam mě okradli.Veškeré doklady,průkazy ..atd. jsou v háji a taky dost peněz,no hrůza!Teď vyřizuji všechno znovu,to je pěkná lítačka.Co škola?Honzík už měl úkoly,takže z něho to nadšení hodně rychle opadlo,Ondra začíná ode dneška,tak uvidíme.Já letím vařit,tak se mějte,papa
Jolka32 47073
8.9.2006 22:02:54
Ahojky,tož takový dlouhý román jsem tu napsala a ono se mi to tam neodeslalo,já bych do toho kopla,asi to nějak blbne,zítra to zkusím znovu.Teď musím letět malý se začíná budit.Tak zatím pa
Jovanka 21914
6.9.2006 14:48:01
Ahoj, zdravím po prázdninách! :-)
Jak jste se měli a kde jste byli na dovči? My jsme byli v Beskydech, v Krkonoších, v Jeseníkách a na jižním Slovensku. Všechno bylo super, ale už se těším na opravdový hotel, kde budou vařit a uklízet za mě :-))
Jolka32 47073
18.8.2006 12:24:45
Zdravím holky,tak už máme konečně ten počítač v pořádku,ale jak tak koukám tady nikdo nechodí? Jak bylo na dovolené?Za chvilku už je po prázdninách,to to těm dítkám uteklo,co?Tak zatím papa,zase tu nakouknu,snad tu někdo zavítá
Jovanka 21914
21.7.2006 13:42:14
Ahojte, my taky jedeme na dovču, taky z toho mám obavy, ale moc se už těším :-)
Mějte se tu krásně a doufám, že po návratu se zase "uvidíme" :-))
Joli, určitě to bude fajn, uvidíš :-)
Jolka32 47073
15.7.2006 17:31:14
Zdravím holky,mám šílené fofry,zítra odjíždíme na dovolenou a já balím,prý to vypadá,že tam budem měsíc a ne jen týden!!!Snad to do toho auta všechno narvem i s kočárkem a potýlkou.Trochu se toho děsím,jak to tam s malým zvládnem,ale budu se snažit dodržovat jeho režim,tak to snad bude v pohodě. Jo a hned jak dorazíme,zkusím zavést ty změny s manželem,ohledně toho hlídání a uvidíme. Tak se tady mějte a za týden papa
Jovanka 21914
11.7.2006 14:30:57
Ahoj Joli, tak jak je v tomto počasí v bazéně? Super, že? :-))
My jsme byli pár dní na chatě u Hostýna, bylo tam nádherně. Škoda, že dovolená je tak krátká....
Pokud jde o Tvého muže, co kdybys mu prostě děti dala a ať se může projevit sám? Můžeš mít něco neodkladného ve městě.... Určitě to zvládne, uvidíš :-))
Jolka32 47073
5.7.2006 20:20:13
Zdravím,konečně jsem se dostala k tomu počítači,buď tu někdo seděl nebo jsem nebyla doma.Holky,konečně máme ten BAZÉN,huráááá!!!Dneska večer se tam zajdu opláchnout,je tam krásně teplá voda. Jovanko,tak jsem přemýšlela o tom jak jsi to napsala a s hrůzou si uvědomuji,že on mě asi jako rovnocenou partnerku nebere!!!Už mě odsud opět vyhánějí,takže musím jít,snad se tu ještě dostanu. A vůbec holky,jak prožíváte první týden prázdnin?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 110  [Dalších 80 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.