| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 319  [Dalších 299 >>]
Bibi-bari 12410
13.2.2009 10:38:33
Náročný, nenáročný, už mi to celkem leze krkem, je to síla :-). Jindra jede v neděli na lyžák, taktéž do Beskyd, tak jsem docela zvědavá, jak mu to půjde, bude stát poprvé.... Jinak dneka jsem byla i dr. pro výsledky jindrové krve a vyšel mu pozitivní test na celiakii, takže bude muset ještě na gastro na jeden test a pak asi dieta... chjo
Zdení 26920
11.2.2009 9:01:47
Koukám kdo tu nový a ona změna ikonky~R^
Jé do Egypta bych jela taky.....si musíme počkat na moře až v létě~d~ Jak tam vůbec teď je? Známá byla v listopadu a už v 17 hod. byla tma~d~ Jsem nechápala~a~

Želvičko a jak vypadá rekonstrukce. S prckem to je asi náročný.
Za týden jedeme na hory do Beskyd, konečně připadnul sníh. Jsme se báli, že budeme na blátě~t~ Jen až se Míša naučí lyžovat, letos začne, snad mu to půjde, budeme jezdit za hranice....tam je záruka sněhu. Tady se poslední roky jen nervujeme~t~

Dneska jsme doma. Včera jsme srazíkovaly s holkama z jiné diskuze a zítra jdeme dopoledne na maškarní pro malé děti. Míša půjde za fotbalistu. Nejdříve jsem myslela, že za piráta, ale pak jsem objevila drez~t~

Ada ve škole dobrý, dostala nový a první telefon, takže jásala~b~~b~~b~~b~ Pohrozili jsme, že pokud si známky zhorší, tel. se zabavuje a dostane ten starý vyřazený. Má tel. i s MP3 a tak by trpěla~y~
Na školu v přírodě nejedou~d~, loni měli jet, ale uč. to na poslední chvíli z rodinných důvodů zrušila a letos nic~a~ A prý vyšší ročníky nejezdí, se ani nedivím, je to jednou nohou v kriminále~t~
Vybíráme tábor, tak pojede do Miřetína. Je to přes známé a osvědčené, jezdila tam už i známá~t~ a dělá tam její bratranec se sestřenicí. Spí v chatkách po 4. Pojede poprvé a těší se, já budu trnout hrůzou. Neb je to flegmatická bordelářka~t~
Bude to škola života~t~
Alice+Ada99+Máta02 30182
4.2.2009 10:27:43
Ahojky omlouvám se nestíhám přispívat~f~
My máme prázdniny jarní na vízo měla 4 dvojky tak uvidíme na konci~d~
Ted je s tatkou v Egyptě tak mi vegetíme s malým sami doma...
Bibi-bari 12410
31.1.2009 10:28:10
Ahoj Zdeni, rekonstruujem, tak není tolik času... jinak Jíňas samé 1.~z~
Zdení 26920
29.1.2009 17:25:44
koukám, že to tu po štědrém dni umřelo~n~

tak jak dopadly vaše dítka..... my máme dvě dvojky z čj a tu si mohla opravit a z matiky, ale ta nám zase od první třídy prostě nejde.....chybí logické myšlení~d~
Zdení 26920
24.12.2008 10:28:07
přeji Vám bohatého Ježíška a hezké prožití dnešního svátečního dne

Bibi-bari 12410
23.10.2008 18:29:56
Tak nemyslete si, že ho k úkolům taky "nekopu", ale nějak mi přijde, že to není tak hrozný jako loni. Možná je to i tím, že minulý rok měl Jindra fakt příšernou učitelku, měli plno úkolů, úplně je přetěžovala, tsakže třeba hodke uaž dve delal ukoly a stejně nějaky zapomnel a dostal poznámku... dokonce za zapomínání dostal i třidni dutku :-(.... ted je to uplne vpohode, ukoly nezapomíná... mají jich taky podtsatne míň a dkonce nosí i 1s hvezdičkou... což je pro něj motivace jak blazen...~R^
Alice+Ada99+Máta02 30182
23.10.2008 9:08:43
Zdeni tak naše Adéla je úúúúplně to samé my to teda nehoníme večer ale než jí k tomu dokopu to je času a s tím že jí říkám denodenně co má dělat když dojde ze školy tak to je taky asi úplně zbytečný;((
Zdení 26920
22.10.2008 8:44:36
To je dobře želvi, že Jindra vše zvládá a máš čas se věnovat mimču a zbytku rodinky.
My to taky zvládáme, ale musí se do všeho dokopat. Když jsem jí jednou nechala, ať si dělá co chce, tak večer v 7 hod neměla ještě hotový úkol.
Jasně jí opakuju, přijdeš ze školy, uděláš úkoly, připravíš tašku, zopakuješ učivo a máš odpoledne volno na kamarádky.
Kdepak, to je jak házet hrách na zeď. Přijde, čumí, než se nají pomalu hodina, pak opět lelkuje, to jí pořád napomínám, dělej si úkoly a než se k tomu dokope, zvoní kamarádky, utekly 2 hod a ona nemá nic hotové. Kamarádky pošlu domů, ona ječeí a já, že si měla udělat úkoly a reakce je, že si je udělá potom.
Jako kdy potom, to myslíš večer v osm hodin?
Prostě každodenní boj. Se modlím, že se to snad zlepší a chytne elán.
Co jsem mluvila s jinými, tak je to všude stejný. Jsem alespoň v klidu, že nejsmě vyjímka a exoti.
Pěkně jsem se vypovídala a ulevila si:-D:-);)
Bibi-bari 12410
21.10.2008 17:49:50
Ahoj, tak k tomu včerejšímu příkladu z úkolu. Jindra říkal, že učitelka říkala, že se jim tam zatoulal jeden příklad z učova, které budou brát o pár stránek dál. Takže pohoda, už jsem se bála, že mu na staré škole něco uteklo. :-).
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 319  [Dalších 299 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.