| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6402  [Dalších 6372 >>]
Dadalinka+Miška2/04aOndra9/05 10753
10.4.2008 15:29:55
Něco jsem dočetla a jsem ráda, že tu vidím "staré" známé. Mirka, Míša, Anička, Jana, Beezi, Háňa, Silvík, Marta, Anička a doufám, že jsem na nikoho nezapoměla;).
Marti, moc ti závidím plavání. Já to po porodu Ondry zkoušela s obouma, ale musela jsem mít vždy něko k sobě, kdo by je na střídačku hlídal a to jsem měla tak super navázané, že byly hned po sobě. Bohužel nikdo takový v mým okolí nebyl. Tak jsem to musela zrušit. Teď už bych sice mohla, jsou přeci jenom soběstatnější, ale pracuju:(.
Někdy si docela vyčítám, že jsem nastoupila tak brzo. Ale to je na dlouho. Tak až budu mít zas depku, tak se rozepíšu;).
Dadalinka+Miška2/04aOndra9/05 10753
10.4.2008 15:04:00
Tak nevím, jestli si na mě ještě pamatujete, ale některé z vás snad ;).
Nejprve Mirko, velká gratulace k rozrůstající se rodince.
Jinak jsem si ještě nic nečetla, tak snad něco načtu.
Od září chodím na plný úvazek do práce. Je to náročné, ale chtěla jsem to sama, tak se s tím musím nějak poprat.
Buhužel od ledna dost marodíme, tak mám v práci trochu problémy. Nikdo nestojí o zaměstnance, který je každý měsíc s dětmi doma. Ale naštěstí tu mám velkou oporu v řediteli, tak to nějak koulíme, aby to na centrále bylo v pohodě.
Jinak u nás nic nového:-D. Ne to po tak dlohé době asi není možné, ale já mám takový pocit, že je to pořád stejné, jen s nějakými většími či menšími karamboly.~k~
kulisa 80047
25.3.2008 15:38:41
Ahoj maminky mám holčičku v únoru 2004 mohu se k vám přidat???;)
Mišpule a Domule 18330
11.3.2008 12:29:45
nešálí tě nic :-D Jasně že žiju a jak ;)

Taky začínám v práci, chodím jen na pár hodin denně, ale tak jsem to chtěla a tak nám to všem vyhovuje :-)


Domčůcha je hyperaktiv jako blázen, včera jsem jí nemírnila, protože Pepan furt prudil abych jí nechala a skončilo to slítnutím ze židle a orvaným celým břichem. Ve školce se jí moc líbí a teď docela dost marodí.

Tak to by stačilo zatím
~j~ :-)
Rominka+(Anna12/05, Vašík01/00 39878
5.3.2008 20:37:39
Moc se omlouvám, obracím se hlavně na maminky z Brna. Nemáte šikovnou kolegyni, příbuznou, bývalou chůvu, kterou už nevyužíváte.....hledáme pro klienta "náhradní babičku". Podrobnosti v inzerátu viz. odkaz

http://brigady.hyperinzerce.cz/brigady-duchodci/inzerat/1195718-hledame-chuvu-pro-7-mesicni-divku--28brno-sobesice-29-poptavka-jihomoravsky-kraj/
Já to nejsem:-) 22055
3.3.2008 20:07:36
Ne... šálí mě snad zrak? Ty žiješ???? :-) Jak se máš???? Moc pozdravuj Dominičku, jak se máte, povídej:-) ;)
Mišpule a Domule 18330
3.3.2008 10:46:24
Mirčo, taky moc gratuluju a hrozně moc držím plce ~s~

Niki v práci ať se ti líbí a baví tě to ;)
Já to nejsem:-) 22055
2.3.2008 14:02:03
Ale je k čemu gratulovat a gratuluju! :-) Když už je // v ikonce, tak se gratulovat může:-) Fakt držím palečky! Taky bych si dala říct ještě na jedno miminko, ale zatím ne, ale někdy do budoucna bych si ještě jedno dítko přála. V koutku duše trošilinku víc holčičku, ale i za chlapečka bych byla moc šťastná, mám dva kluky a nevyměnila bych je nikdy za nic, takže vím, že to pohlaví není až tak důležité ;-) Dokonce myslím, že mě má třeba Vikin docela dost omotanou kolem prstu;-D
Já to nejsem:-) 22055
2.3.2008 6:40:51
Mirko, vidím dobře, že máš v ikonce 3+//???? Takže další mimi je na cestě!!? Gratuluji!!! Vůbec jsem to nepostřehla, že by jsi to psala, tak to je super zpráva a kdy to bude?R^

Jinak díky za povzbuzení, pásový opar už se zlepšuje, akorát v práci je čím dál větší honička, nejraději bych tam byla i o víkendu, abych si všechno stihla dodělat... no jo, hold na začátku všechno trvá dýl, až se zapracuju, tak to budu určitě zvládat levou zadní.
Janča Terča Verča
  • 
1.3.2008 14:05:15
MOC VÁS VŠECHNY ZDRAVÍME PO STRAŠNĚ DLOUHÉ DOBĚ..PŘIDÁVÁME SE S PŘÁNÍM VŠEHO NEJ

nabízím lístky-skočte honem po třech lístcích do divadla v Dlouhé na úžasné představení pro děti-Kdyby prase mělo křídla...koná se 8.3.2008 jeden lupen stojí
80,- Kč..měly jsme jít s Ančou, Helí a Hanďulí..ale přišla nečekaná nabídka jet na hory ..z toho důvodu nemůžeme jít:-(
..lístky má u sebe Anča...v případě zájmu jí pište na email anna.sojkova@post.cz nebo kdo má tel je na tom líp:-):-)
od zítřka už nejsem on-line..domlouvejte se přímo
s Ančou děkuju!!!!!! A tobě Ani se moc omlouvám a taky děkuju!!!!!!!!!!!!!!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6402  [Dalších 6372 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.