| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 15785  [Dalších 15735 >>]
Ája25 17347
12.9.2008 16:04:01
Jani, jasně, návod by byl polopatický! ;)
Jana,Jonáš 7/01,Tobiáš 12/04 23277
12.9.2008 15:58:24
Holky,mě je to jedno,když mi polopatě vysvětlíte,co mám udělat,tak se snad přesunu kamkoliv.:-)
Ája25 17347
12.9.2008 15:29:06
OK, píšu si... :-D~j~
kaMyš 6886
12.9.2008 15:25:34
Eeee, já bych klidně byla pro přesun, ale s vícečetkama jsme zdrhly na dama.cz
Tak by mi usnadnilo situaci, kdybych se nemusela přihlašovat na třetí server ~g~
Ája25 17347
12.9.2008 15:15:41
Ahoj!

Tak to vypadá, že dojedeme v pátek odpoledne, Tom nás hodí autem. Takže cestovní postýlku si vezmeme vlastní. Jsem ráda, že se nemusím vláčet vlakem, jde mi hlavně o ty krámy. ;o)

Ubytování - včera jsem si volala se Simčou a domluvily jsme se, že budeme spolu, no teď tu čtu, že Píďa asi teda pojede na obě noci... Tak to asi doladíme až těsně před víkendem, ne? Jinak mně samo vůbec nevadí, když nebudu sama na pokoji, mně obě děti spí celou noc (aspoň doma), usínání víceméně taky v pohodě. No a my stejně nebudeme chodit spát, že? ;o))

Souhlasím s tím objednat jen snídani, raději si pak vyberu z lístku než ze 2 jídel. ;o) A Ondra je vybírač, odmítá jíst maso, tak asi bude na suché rýži a bramborách. ;o) Paní učitelka ve školce mi vždy hlásí, že dnes zase musela Ondrovi všechno maso z talíře vypreparovat... :-D

Už se na vás všechny moc těším a doufám, že se nás sejde co nejvíc!!!!!!! ~s~

Jinak u nás školka v pohodě, Ondra se tam těší, občas jsou teda prý přes den slzičky, ale za chvíli je zase veselý. Tak jsem moc ráda!!!

No a ráda bych vám všem něco navrhla. Dnes jsem byla u kamarádky, nějak přišla řeč na diskuzi a ona mi říkala, že jejich diskuze z rodiny odešla jinam. Kvůli "Daniele" a jim podobným. Dá se to tam zamknout, já už se tam dívala a vypadá to tam mnohem zajímavěji než tu. Už jen to, že si to pamatuje, co jste četli naposledy (odpadá složité hledání podledního přečteného příspěvku), načítá se na jednu stránku víc než 10 příspěvků (to mně osobně docela otravuje život) a hlavně to je tedy jen pro nás a ne pro šmíráky. Celkově mi to připadne vychytanější než tu. Poprosím vás o vyjádření, udělám statistiku, kdo je pro a kdo ne. Pro vás by byla práce navíc akorát v tom, že se tam musíte zaregistrovat. Zkusila jsem tu diskuzi založit, je na adrese www.stastne zeny.cz/index.asp?menu=2890 PROSÍM PIŠTE DOHROMADY, prý je to neplacená reklama, hmmmm.
Mrkněte a uvidíte... :-)
Tak zatím papapa! ~s~
Market+3 18362
12.9.2008 14:47:19
Jani, jsou tam 3 4-lůžkové, 3 3-lůžkové a 2 2-lůžkové. Můžete si skládat...
Jana,Jonáš 7/01,Tobiáš 12/04 23277
12.9.2008 14:31:15
Market,
jsem se ted koukala,že tam mají jen dva 4lůžkové pokoje.Nemají třeba ještě nějaké přistýlky?
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094
12.9.2008 14:24:29
Já to s Ájou zvládnu, ale Ája s náma???? Ale ještě fakt vůbec nevím, jak a jestli vůbec pojedeme...
Jutka 27795
12.9.2008 14:08:40
Market, já s tím samozřejmě počítám, že nás může být na pokoji víc ;)) Brala bych to podle počtu a věku dětí, čímž chci říct, že Dodo je už celkem velká a počítám, že jsou tu daleko mladší děti! :))
Market+3 18362
12.9.2008 12:37:45
Já teda dorazím spíš až k večeru, cestu máme dlouhou, tak snad to tam pak nějak klapne ~j~

Jen jsem chtěla ještě jednu věc - jestli se nás nakonec sejde spíš víc, tak nemůžu vícematkám zaručit samostatný pokoj, musely by se dát dohromady ještě s nějakou "jednomatkou". Doufám, že vám to nevadí, myslím, že 1-2 noci se dají vydržet, ale kdyby někdo chtěl jet pouze za podmínky vlastního pokoje, tak upozorňuju dopředu, že to nemusí vyjít.
Asi bychom měly upřednostnit na vlastním pokoji Kamču se 3 dětma, následuje Ája, Jutka, Lenka - ale tam už to všem nezaručím,. Piškoťáci, předpokládám, že budou zase s Dadou a Cyrdou. Shirin uvidíme podle počtu dětí, Píďo - nezvládli byste to společně s Ájou? Já uvidím, co zbyde, ale počítám, že se budem družit :-)

Jinak teda počítám, že ve čtvrtek bych udělala finální rozdělení, rozhodování asi budou padat na poslední chvilku, tak ať to pořád nepředělávám.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 15785  [Dalších 15735 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.