| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17166  [Dalších 17136 >>]
Walerie 20776
1.9.2011 21:43:49
Ahoj,

tak první školní den proběhl hezky. Paní učitelka byla mladá a sympatická, tak snad se té naší školačce bude ve škole líbit.

Martino, tak to se teda povedlo, chudák Kačka. Na jak dlouho je ta vestička? Držím palce ať je brzy fit!!~;((~;((

Hodila jsem E. fotky na dubňata.

Holky, kolik budou mít vaše děti kroužků a jaké? díky.
Katy (Michaela,Valentina) 20406
1.9.2011 13:19:42
Martino, to je síla, tak ať se jí to, berušce, hojí co nejrychleji~;((

U nás to bylo velmi povedené a dojemné, děti si zvonily na zvonec svoje první zvonění....

večer dám fotky na dubňátka, bylo by fajn, kdyby se tam těch fotek sešlo více! Jsem moc zvědavá, jak ostatní prvňáčkové vypadají, pamatuji si je většinou jako miminka:-)
Martina+Madlenka+Kačenka 1331
1.9.2011 12:55:13
Ahoj holky, doufám, že se u Vás první školní den povedl. U nás ano, i když to včera nevypadalo úplně dobře - Kačka si totiž včera večer zlomila klíční kost - zakopla na chodníku a nějak nešikovně spadla. Takže má takovou "vestičku", která jí fixuje ramínka. Máme samozřejmě trochu problém s oblíkáním, protože nemůže mít nic přes hlavu, ale zvládli jsme to. Jen nemůže nosit klasickou tašku, naštěstí jsem měla doma jednu dětskou tašku na kolečkách, tak bude vozit tu, než se to spraví... Nakonec jsem naměkko nebyla vůbec - byla jsem po tom včerejším večeru šťastná, že Kačka může do školy.

Paní učitelka je moc sympatická a líbí se i Kačce.

Kornout u nás nemělo ani jedno dítě - u Madlenky před třemi roky asi 2 děti.

Mějte se moc pěkně a ať jsou děti ve škole spokojené.
Evís+3 ks 42663
1.9.2011 7:09:08
Taky přeji všem školákům pohodový vstup do školy !!!

Musím se přiznat, že jsem dost na měkko:-)
Walerie 20776
31.8.2011 21:27:28
Všem prvňáčkům hodně úspěchů!!!~s~

Tak u nás je taky vše nachystáno. Proběhla trochu diskuse ohledně oblečení, no normálka. Přiznávám, že na mě to taky docela dopadlo, navíc ten kontrast dvouměsíčního mimina a školačky. Tak strašně rychle to uteklo.~a~

Skramuško, my ten kornout vezmeme taky s sebou, já tomu teda neholduju, ale pro případ, že by to bylo rozšířený, radši bereme s sebou.
My teda bereme s sebou ještě i babičku, aby vozila venku kočárek. No výprava.~:-D
ivaxx 44192
31.8.2011 21:17:19
Pozdrav pro prvňáčky i od nás.
Nelinka se moc těší (už netruchlí po školce) a H. lakonicky pravil, že prázdniny pro něj končí až v neděli, protože zítra jde jen na hodinu a v pátek mají plavání. Má to už na háku...
Katy (Michaela,Valentina) 20406
31.8.2011 20:48:53
Taktéž přejeme všem prvňáčkům zítra ten správný začátek~s~

Nějak to na mě padlo, asi to tam zítra obrečím.Už teď mám co dělat....
Pole levandulové 23006
31.8.2011 19:37:42
Ahoj, prejeme vsem zitrejsim prvnackum vykroceni pravou nohou. At se jim ve skole libi!
Ada se do skoly moc tesi,aktovku i kornout uz ma nachystane a sestricka mu to zavidi a nedovede pochopit, ze ona do skoly jeste nejde.
Lilly+2 kluci 22726
18.8.2011 1:46:11
Lilly, já myslím, že Eriček je úplně v pohodě :-)
Domča má 114 cm a 17,5 kg :-) Tak, jak byl na začátku vedoucím sumo klubu, tak teď je úplněj drobek :-)
Evís+3 ks 42663
9.8.2011 19:51:54
Ahojky!

Tak já hlásím Ferdík 19,5 kg a tak něco kolem 116 cm
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17166  [Dalších 17136 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.