| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 37272  [Dalších 37242 >>]
Bal+♂ 48244
13.2.2013 21:58:02
Irčo Honzík má 113cm a 19 kilo,ale teď mu začal zas fotbal tak to vyběhá...
Bal+♂ 48244
13.2.2013 21:56:20
Jo Pídě a já jsem taky skoro rok byla na antibiotikách,teď zkouším homeopatii..ale u mě je to o něčem jiném..
Bal+♂ 48244
13.2.2013 21:53:49
Jé ožilo to trošku :)))
Pídě moje přenošátko maže do školy taky,červen ne červen prostě jde,počítá do sto,sčitá do deseti nevím co by ještě rok ve školce dělal,teď ho baví písmena,jen neposedí,ale to je prý povahový rys né nevyzrálost.
Martino takynechápu ty odklady..~o~
Hm tak já už nevím co jsem četla tak nevím na co reagovat :))))
Bea111 57655
12.2.2013 19:10:43
ahoj holky, tady je nějaký záchvěv:)

nás čeká zápis zítra, o odkladu neuvažuju,ani mě to nenapadlo, pokud by mi to teda ve školce nebo škole nedoporučili.

Píďo to je dobrý teda s tou horečkou, to skoro ta dr. mohla poznat co:( no hlavně že už je to za váma a kluci jsou fit. Občas ti omrknu rajče:)

jinak jsme značně prořídli,ale na srazy jezdíme a s Májou už bydlíme v jednom městě:)
17.6modrasek13 4288
2.2.2013 22:28:36
Ahojky holky, toto uteklo a jsou tu školáci.
My jdeme s Leničkou k zápisu 13. února. Budeme ale mít odklad. Velká je dost, ale pořád špatně mluví - slovní zásoba perfektní, to se kolikrát válíme smíchy, ale porozumění špatné, hlavně cizí lidé. Taky je před neznámými hodně bojácná a nespolupracuje.
Pořád bojujeme s cukrovkou, ted zrovna má sensor. Je dost náladová. Ale pěkně mě překvapila, když donesla papír a tam měla napsané mamka, tata, lenka, lojzik... Jen jsem ji sledovala, ty písmena píše na přeskáčku ale slovo nakonec vznikne.
Lenička nosí brýle, má rozbíhavé šilhání takže jedno oko zalepené, v září přečetla i ten poslední řádek, a ted v lednu nepřečetla třetí.
Přeji všem hlavně zdravíčko a zapsaným úspěch ve škole, a našim nezapsaným krásný rok ve školce
I-r-e-n-a 56772
2.2.2013 16:29:29
ahoj holky,my máme taky zápis zasebou a včera jsme se dozvěděli že Terku berou:-)
Je teda taky pořád drobná,17kg a 111cm ale je zdravá a nic jí asi nechybí,zatím ještě neměla nikdy ani antibiotika,vžy je rýma a třeba kašel.
Jinak je to kolotoč,pracovní proces a pak další kolotoč doma,vždyť to znáte:-)
Nikolydys 53564
2.2.2013 13:05:52
Ahoooj holky ~:-D

My jsme byli u zápisu včéra a dopadlo to dobře (tedy myslím) Počítal, říkal barvy, vytleskával slova, pak říkal na jaké to dané slovo začíná písmenkem, navlíkal korálky atd... ~;) Jediné včem byl problém, že nepoznal pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků ~t~ My v tomhle nějak nejedeme ~;) a pak nám moc nejde kreslení (ale nakreslil maminku s hlavou, tělem, s dvouma rukama i pěti prstama a dvouma nohama) - tak snad to nebude nějak rozhodující ~;) Výsledky budeme vědět 8. 2. Jinak odklad mě napadl minulý rok v listopadu, ale teď vím, že by to byla hloupost, no uvidíme, jak se rozhodnou ve škole ~;) ~:-D

Všem předškoláčkům, který mají zápis před sebou držíme palečky ~;((
piiidalka 55854
1.2.2013 10:41:26
no hurááááá:-)

ahoj holky...
Radko podnikání docela dobrý-střídavě oblačno...ale asi tak,jako bych šla někam na poloviční úvazek,protože jinak by to ani nešlo...

no kluci jsou teď půl roku bez návštěvy dr.takže jsem jak v Jiříkově vidění:-)

S Ondrou jsem byla u zápisu a vzali ho...o odkladu ani nepřemýšlím,je sice menší ,ale o to průbojnější..potvora jedna,je s ním hrozná prča~t~...včera mě zaskočil,protože najednou začal číst-třeba-noha,moje,tvoje-úplně jsem čuměla jak tele...já ho to neučím...a dali jsme mu ze srandy pár příkladů jako 3+3,2+4 a tak a on to úplně v poho spočítal...nedonošeňátko moje malinký~;)
a vy se někde scházíte?A jezdíte ještě na srazy?
zrovna nedávno jsem jedný kamarádce vyprávěla,jak jsem dlouhý čas vstávala a honem s kafíčkem spěchala denně k poč~g~
Tequilkaja 58237
31.1.2013 20:50:19
ahoj holky, jdu Vás taky po dlouhé době pozdravit.

Denísek už má zápis za sebou, dopadli jsme dle očekávání. Nijak se nesnažili to zamaskovat a doporučili nám v té třídě okamžitě odklad. Jééé takovej prcík, a ani nemluví. Holky on tam za celou dobu ani nepípl a na odchodu špitnul naschledanou.

Tak se mě ptali jestli je fakt můj. Mě ty učitelky znají, pamatují si mě a mají tam Dádu, a ted přivedu Deníska a ten se s nima nebavil.

Pořád se nijak nevytáhl, váží 14kg a měří 104cm. Takže dostal odklad ve škole a od dětské taky tak ted ještě dojít pro papír do poradny DPP a donést do školy.

Davídek měl ted ve třetí třídě samé jedničky, tak z něj mám radost.
Jarka. 53566
31.1.2013 20:08:52
Píído, tak hlavně, že na to přišli, i když teda docela pozdě ne?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 37272  [Dalších 37242 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.