| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32181  [Dalších 32161 >>]
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416
14.8.2010 15:31:50
Jani,máš nick jája+smečka?potvrzovala jsem tě hned po žádosti.ted jsem tě zkusila přidat znovu,tak to prosím ještě zkus.
Jája a spol. 71011
14.8.2010 10:55:05
Ahoj holky,

asi sem uz nikdo nechodi, ale kdyby prece jen....zkousela jsem se dostat na damu, lec neuspesne. vsechny zdravim a hlasim treti holcicku.

ahoooj.
Katka+3 kluci 79533
15.7.2010 14:44:12
Ještě mám dotaz - pracovní. Jelikož mám práci v Brně a po ukončení MD už do Brna dojíždět nehodlám a budu hledat práci u nás v Mezu,tak budu na dohodu končit. No a zaměstnavatel už to chce tedy ukončit ted, než to zbytečně protahovat. Ale zas si říkám, co když práci hned nenajdu a musela bych dočasně na pracák. Dostanu podporu,když bych na dohodu skončila ted při MD? Protože podporu já bych pak dostala poměrně dobrou, tak o to případně nechci přijít. Tady sehnat práci asi bude velkej oříšek. Jenže dvě děti a jezdit denně do Brna a pozdě večer domů nejde dohromady. Poradíte někdo? Nebo bych se asi musela zastavit na ÚP.
Katka+3 kluci 79533
15.7.2010 14:39:08
Čau holky,
Leni, četla jsem, že jsi mě na dámě vyhlížela, ale nějak pak nebyl čas. Tak dnes,ano?
Verísku, tak to mě mrzí, neštovky zrovna v létě, taky jsem z toho měla strach, jedna školka je měla v červnu, ale ok. My si na ně počkáme do podzimu. Jinak kámoška plánovaně natírala mladší dítě tím hnusem z pupínků od staršího sourozence,aby to chytl co nejdřív. No stejně si musela počka na inkubační dobu,která tam pár týdnů je,že? To je fakt na prd, tak to zmáknite ~R^ Jinak by na Zakynthosu byli,před 2lety, když jsem čekala Matyáše a souhlas, krásnej ostrov! Taky jsme si půjčili auto a jeli to trochu projet. Taky jsem se tehdy, já blázen s pupíkem, tehdy v 18tt potápěla s těma chráněnýma želvama Careta. To byl zážitek, super!
Katulenko, teda kársný fotky. Ty tři děti ti moc sluší! ~s~~s~~s~
Jestli mi se letos dostaneme k moři,tak se ožeru, protože ted vrážíme prašulky do bytu, čerstvě hypotéka, no radost. Ale snad tradičně koncem srpna a asi Chorvatsko,aby dovča byla levnější, jinak to nezmáknem. Vy jste, Katulenko, byli taky v Chorvatsku?

Holky, jak jste prcky naučili na nočník? Matyáš se tomu jen hihná. On si tam sedne a pak stoupne, jde vedle a udělá louži tam. Davídek začal sám na nočník chodit až ve 2,5letech, ale jak koukám tady u nás, tak hodně dětí až v tomto věku. No kéž by Matyáš byl tak šikovnej jak vaše dětičky. Jinak s jídlem je to jak popelnice, sní všechno a jedl by furt ~w~~w~~w~
Kaplanka+kluci 07/05+11/08 61347
14.7.2010 12:14:53
snad se ti to zobrazí. nevím,jestli jsem to zkopírovala dobře.

Jinak lze dohledat v diskuzích Listopad 2008,zakladatelka Miky 25, jí poslat vzkaz-žádost a vpuštění do zamčené diskuze.
Kaplanka+kluci 07/05+11/08 61347
14.7.2010 12:12:25
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=18718

Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980
14.7.2010 11:52:17
Aha, tak to nevím kde na Dámě~d~
Kaplanka+kluci 07/05+11/08 61347
14.7.2010 10:42:55
Katulenko - ty jsi jak starší sestra!!!! sluší vám to.
Kaplanka+kluci 07/05+11/08 61347
14.7.2010 10:42:21
Pohádko ~6~

jsme na dámě. Nějak se to tam postupně přestěhovalo na tu původní diskuzi Meginky.

Verísku- jé to je teda blbý. Teď v létě...držte se. ~6~
Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980
13.7.2010 22:07:38
Ahojky,
krásné fotky dvojčátek!

Verísku, tak ať je to brzo za vámi. V těch vedrech to musí být hnus. Kor pod plenkami to je něco :-( A to měl Mates v lednu... Hlavně hodně koupat v hypermanganu, to je fakt asi nejlepší. A tanno hermal lotion.

HOlky, já jsem zralá na provaz. Mates že je příšerný dítě to vím už dávno,ale jediné v čem byl zlatý bylo samostatné usínání. No a poslední týden rána z čistého nebe a prostě spát nebude. Když ho chci dát do postýlky, tak řve, jak když ho na nože berou a chce do obýváku. Dvakrát jsem ho dala do velké postele a usnul sám tam. ale dneska řval i tam a chodil furt za námi. Řičel jak hysterák hodinu a půl, tak jsem ho normálně osprchovala oblečenýho studenou vodou~d~ A vůbec mi ho nebylo líto, protože on systematicky ničí rodinnou pohodu. Fakt mi pije krev, co si to zas to dítě vzalo do palice!
To poslední, v čem byl dobrý je fuč. Chodím běhat a ani jsem se kvůli němu nemohla vydat. Ach jo, ach jo.~Rv

[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32181  [Dalších 32161 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.