| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Březen 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6155  [Dalších 6125 >>]
Racochejlíček 109902
1.7.2012 20:33:28
Ahoj holky!
Anicol gratuluji k těhotenství a přeji, ať je vše, jak má být a Tobě Inf také gratuluji a přeji to samé, věřím, že pokud se to potvrdí, štěstí se dostaví.
Jinak Amálka už také běhá, máma, táta, bába, děda, teta, ham, mňam apod. umí, jinak si mluví po svém a je to velmi srandovní, hlavně, když si vezme knížku nebo časopis, tak je z ní lidová vypravěčka :-D.
puira 83157
25.6.2012 9:11:17
inf, naprosto Tvé pocity chápu.

Měla jsem to takhle skoro celé těhotenství s Adélkou, ty první měsíce byly obzvlášť krušné /možná si vzpomeneš, co a jak jsem tenkrát musela řešit/.

Tak Tobě přeji, ať to dopadne, jak má a ať se s jakoukoliv situací dokážeš sžít a vyrovnat ~x~
Suzan, L.07, A.3/11 68086
24.6.2012 10:18:35
Inf, gratulace i tobě ke //.

Adámek nočník odmítá, není možné ho na něj posadit, to bych ho musela snad zlomit. Zatím to neřeším, času dost. Holka měla plínky do 20ti měsíců, pak už jen pro jistotu na delší cestu nebo na noc, ale nepočůrala se. Řikat si začala asi od 18ti měsíců, předtím ji to bylo jedno, na nočnik nesedla.
Na dovolenou nejedem, začala nám sezóna, takže možná v září, jestli bude trochu volna, ale jen Čechy. Nesnáším cestování, jediné co zvládám, je pár hodin (2-3) v autě.
inf 109215
20.6.2012 7:27:58
Puiro pokud si malá na nočníček sedne, tak bych ji klidně co 20 minut posazovala a neboj ona si ten režim určitě najde. U nás začal ten pravý pokrok taky, když jsem úplně odstranila plínky...konečně si totiž začala uvědomovat, že když se počůrá je mokro. Já teď spíš bojuji s problémem, že pokud jsem s Májou já, je to vcelku v pohodě. Ale problém je, pokud dorazíme k babičkám. V tu chvíli to začíná bojkovat a na nočníček si prostě neřekne ~:(. Co ji k tomu vede, fakt netuším. Přitom na návštěvách u kámošek není problém ~d~ . Tak přeji hodně zdaru ~;((.

Anicol tobě posílám velikou gratulaci, je to úžasná zpráva. A co malý jak roste????? Jinak to vypadá, že budeme mít opět termín porodu ve stejném měsíci. Jen já bohužel z toho nejsem moc nadšená, ještě nejsem vnitřně nějak připravená a tak nějak doufám, že ta slabá čárka na testu zmizí. Nejhorší je, že si vyčítám, že se takhle cítím, když bych měla být přeci šťastná, ale nějak je to silnější než já. No aspoň, že manžel je nadšen.
puira 83157
20.6.2012 7:11:22
Jo, inf, dovolená?? U nás to je jednoduché tím, že nejsem cestovatelský typ. Ráda poznávám cizí kultury, ale ta přeprava, příprava , organizace není nic pro mě. Navíc nesnáším vedra, takže jet někam, kde je víc než 29 stupňů, by pro mě bylo utrpením.
Mužovi to nevadí, v létě maká.

Teď jsme byli na noc na chatě. Poséct trávu před létem, trochu připravit. A jak je Ady zvídavá a furt někam lozí, před chatou je potok, les, divočina :) byla jsem vystresovaná a vůbec jsem si svou milovanou chatu neužila. Tak můj sen o dovolené se rozplynul, protože víc nocí bych snad nezvládla. Leda vzít ještě někoho, protože Maky se i nudila, když jsem pořád lítala za Ady.

A ani se v létě nekoupu někde venku ~2~ má to taky někdo tak? U mě je to způsobeno, že nejsem spokojená s postavou a do těch plavek, kde jsem skoro nahá, mě nikdo nedostane. Kdokoliv jiný ať si vypadá jak chce, to neřeším, ale u mě ten blok moc nejde překonat.
puira 83157
20.6.2012 7:02:30
Mám starší narozenou v půlce února - tenkrát nám početí vyšlo na neděli 13. května :) narozena je 13. a svátek má taktéž 13. U ní ta 13-ka bude nejspíš šťastným číslem.
Sice tu maminky moc nejsou, zkusím vznést dotaz, jak jste na tom s plenkama? Maruška šikulka už bez, zrovna to řeším u Ady.
Jsou tepla, tak není problém být bez, zatím teda milion počurání a dvě hromádky :/
Na nočník sedne, ještě se do něj nevyčurala.
Co jsem tak vypozorovala, nemá čurací interval, prostě si učurává co chvíli, tak snad zkusit ji dát na nočník co 20 minut? Bude to k něčemu?

S Markétkou srovnávat nemůžu, ta se nedala, až den po třetích narozeninách jsem řekla dost a 3 týdny jsem prala a prala a prala, než to vyšlo. Plenka na noc do 3,5 let.

Zdravím ~3~
puira 83157
13.6.2012 16:38:49
Gratulace i od nás. Krásná zpráva ~;((
Suzan, L.07, A.3/11 68086
13.6.2012 14:30:10
Anicol, obrovská gratulace~s~~;((~g~
Anicol 108690
12.6.2012 19:05:24
... tak jsem vás sem přišla jen pozdravit. A říct vám že čekáme další mimčo, termín v půlce února.


Belli, jestli sem ještě chodíš. Písni mi mail, ráda bych se sešla, udělala výlet do Brna a tak. :-)

No mějte se, hezky ahoj~3~
inf 109215
11.6.2012 9:31:14
Tak já s Maruškou také všem posíláme ahoj.
Mája roste jak z vody a je to pěkné číslo. Už nechodí, ale běhá a čím je hrbolatější nebo nerovný terén, tím je to lepší. No a doma zase, čím výš může vylézt, tím je to lepší. Takže pády jsou u nás téměř na každodenním pořádku. Váhově to tipuji na 11 kg. Maruška jí všechno a cpe se vlastně pořád ~t~~w~ . Vařím jí to co nám, jen přizpůsobuji koření a nesolím. Skleničky už malá dlouho odmítá, takže jediné, čím mi na cestách ještě nepohrdne, je vanička "Malý gurmán". Taky je to ukecanec a pořád něco žvaní. No a stále toho moc nenaspíme. Ráno Mája vstává mezi pátou a šestou hodinou a budí se 1x až 3x za noc. Spát chodí po obědě na 1,5 hod. (Jen u babiček dokáže spát klidně 3 hodiny). No a už dva měsíce jsme kompletně bez plínek, i když samozřejmě s nehodami ~t~.

Kam holky plánujete jet na dovolenou???
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6155  [Dalších 6125 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.