| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2927  [Dalších 2877 >>]
Samika 28149
7.6.2011 19:21:24
Nency, dávají to kyblíku s poklopem, na kterej kápnou třeba kapku levandulového oleje, někdo to namáčí někdo nechá na suchu. Pere se to aspoň na 60. Já mám ještě ze singl života malou pračku, takže k tomu vždycky nějaký ručník nebo povlečení můžu hodit. Rozhodnutá pro ně ještě úplně nejsem, pokud budu zvládat tak jo. U prvního jsem nestíhala nic, byla jsem v pyžamu dokud jsem nešla s kočárkem ven, zapoměla jsem jíst. Byla jsem unavená, za první rok jsem zhubla, jak nikdy dřív. Teď už nevím co jsem celé dny dělala ~d~
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:20:54
Jo a deníček a tabulka jsou opravdu zamčeny, tam se nikdo jen tak nedostane ~:-D~;)~k~
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:20:00
Nency, to jsi hodná, ale to bych musela asi opravdu být nonstop na počítači ~:-D Ono teď už zase tolik práce s tím deníčkem a tabulkou není (vytvořit mi ji pomohla kamarádka Kačka ~;), za to jí moc děkuju, protože v html kódech já se jinak neorientuju ~k~). Ale jinak mě vždycky takové věci celkem bavily, vlastně jsem od 15ti dělala s dětmi na táborech, pak vodáky a další různé akce (třeba pěvecké nebo jsem pomáhala při jiných např. charitativních).. ale to bylo v době, kdy toho času bylo nějak víc :-)
Hadi a spol 40792
7.6.2011 19:18:50
Nency - jo jo většinou se to dělá tak, že čekáš na to až naplníš pračku :-) Ale co si budeme povídat, když každý den přebaluješ na začátku tak 8-12x, tak to jde rychle :-) :-) No a aby to nesmrdělo, tak je lepší napustit kýbl s vodou a práškem na praní a v tom to máčet, kdyžtak druhý den vyměnit vodu, kdyby náááhodou nebylo plen dost :-) Taky početně záleží na tom, jestli budeš mít ty moderní pleny a nebo klasické čtvercovky, já tedy na začátku pojedu určitě na čtvercích, rychleji schnou :-)
nency+ježeček 109605
7.6.2011 19:14:57
Sněženko, hned bych Ti tu dala větší pravomoce. ~x~
Deníčky a tabulku nám vedeš ukázkově. ~g~ Hlavně, že ty jsou zamčeny.
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:11:54
Nency, to Ti asi spíš poradí Plíce, ta už tu o nich psala :-) Já jsem na to asi líná (nebo pohodlná) nebo nevím.. ale určitě nic proti nim nemám ~k~ Mám i dost kamarádek, které je používají a nemůžou si je vynachválit...
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:10:39
Nency, no nemůžu fakt nic... já tu žádný správce nejsem ~k~ (od toho mají na rodině jiné :o)) Já se jenom ujala deníku a tabulky ~;)
nency+ježeček 109605
7.6.2011 19:09:48
Holky, uvažuju o těch látkových plenách....Kdo s tím máte zkušenosti...
Jak se perou? To čekáš, až jich nasbíráš do pračky třeba 10? To musí smrdět, než se nasbírají...
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:09:44
~k~ to je aktuální téma, akorát tu do sebe cpu zelný salát s křenem a tmavý rohlík ~:-D Jinak dneska jsem měla snad 3ks dortu s jahodami, tvarohem a želé ~f~:-) Včera večer jsem ho tu uplácala a dneska už je pryč (ale rozdělila jsem se ~k~)
Sněženka+T§T 61400
7.6.2011 19:07:23
.. tak já už mám snad dneska konečně klid, už by to mohlo být taky všechno hotový.. je tu borčus, prach, smrdí tu penetrace... no ještě taky dva měsíce to vidím ~k~
I když takové ty "diskuze o ničem" normálně nepročítám, tak jsem tedy taky na nově založené téma mrkla.. to vás fakt dokáže něco takového rozhodit?? ~k~ Jsou to pravděpodobně holky, maminky a další, co se doma nudí a nemají pořádně co jiného na práci, když dokáží věnovat tolik času "psaní o ničem" (tomu se ani nedá říct povídání..). Takové věci opravdu neřeším, ty lidi neznám /kromě Deny :-), tak jestli taky ze zvědavosti mrkla sem, moc zdravím a doufám, že se vede dobře ~;(( .. ale to je taky od tématu ~:-D), takže je mi úplně jedno, co si tam kdo píše.. mě taky neznají, takže ať napíší cokoliv na konkrétní osobu, můžou se sice ostatní přidat, ale opravdu si tam jen plýtvají svým vlastním časem (ale to je taky každého věc ~k~).
Jinak, jak píše Plíce.. taky toho času nemám tolik (deníček a tabulku jsem vytvořila ráda, klidně se tomu budu věnovat dál), ale na další zakládání atd. už mi asi čas nezbyde.. to bych musela celé dny vysedávat u počítače... jestli bude uzamčená a někdo se toho ujme nebo jestli se bude pokračovat tady, mně osobně je to jedno.. já si ráda s vámi popovídám kdekoliv, když ta chvilka je :-)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2927  [Dalších 2877 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.