| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 826  [Dalších 786 >>]
ratunka 32460
9.4.2012 21:08:43
Luci, děkuji, zkusila jsme to, mrzí mě, že nelze být tady...před šesti lety jsem si tu našla spoustu skvělých lidí...na pokec i dál do života...
Lůca+Matěj 1/05, Ela 11/12 22196
8.4.2012 9:55:40
Ahojky ratunko, scházíme se s holkama na diskusi na šťastných ženách, máme ji uzavřenou. Zkus se tam přihlásit a požádej bohunu o přijetí a potvrzení přístupu. Sem může koukat každý a tam si povídáme moc hezky :-) a jinak vítej a neboj. Je tam s námi holčina, která taky chodila na krev a na UZ, nebylo nic vidět ikdyž už by mělo a teď už má vidět i srdeční akci. Takže držím pěsti
ratunka 32460
7.4.2012 21:15:01
... jen nakukuju a hlásím se do vaší diskuze:-))tuším, že sem patřím...vzhledem k ovulaci úplně mimo tabulky bych měla rodit koncem listopadu, tak uvidíme:-)
Ve středu jdu na kontrolu, tak snad bude vše ok.Před 14ti dny jsem měla pozitivní test a HCG, ale doktor nic neviděl i když podle MS už by měl. Tak mám stresy kvůli mimoděložnímu těhotenství:-( Ale nic moc mě nebolí, tak doufáme...
Jsem docela profesně deformovaná, pracuju s postiženými dětmi a jak denně poslouchám ty anamnézy, ježí se mi chlupy...
Věříme ale, že vše klapne, cesta ke třetímu miminku byla troooošku krkolomná:-))
Hezké velikonoce všem:-)
bohunak 5775
2.4.2012 20:07:58
Kulicko, mas povoleny pristup
bohunak 5775
2.4.2012 19:23:00
Kulicko, akorat si hodis prezdivku a heslo, to je vse. Tam se bavi holky uplne jinak. Prijd mezi nas. Jsme na stastnych zenach. Jestli budes chtit, tak mi tam nechej vzkaz a ja te pustim.
A gratuluji ~s~
1kulička 119729
2.4.2012 19:04:22
Děkuji :-)já přibrala vždycky až ke konci - co týden, to kilo, zatím jím jen aby mi nebylo blbě, ale je.
A když budete na jiné diskuzi, to už sem nebudete chodit? To je škoda, ne? Mě se nechce někam registrovat....
Ninapo a Matyášek 12/09 99955
2.4.2012 17:02:00
Kuličko,tak já budu vypadat jako sud,protože mám taky docela dost kilo na sobě...mám popraskaný celý tělo...stehna,prdel,břicho,...i prsa...a to mi není ani 30...takže klid~w~
bohunak 5775
2.4.2012 14:01:10
Kulicko ~6~ ja jsem taky nezacala s perfektni vahou, tentokrat to bude hodne zajimave. To bude dobry.

Luco, jses tam, normalne prijd do diskuse.

Holky, potvrdila jsem vas.
1kulička 119729
2.4.2012 13:39:24
Ahoj Holky, tak jsem dnes byla na UZ a mám fotku, dr. viděla i srdeční akci - já to teda nepoznala. Jsem 8+4 či co :-)
Mě je nějak stále stejně, blbě celý den, hlavně když málo odpočívám (tzn. když budu celý den v posteli, bude mi fajn...) Hodně jsem teď cestovala, jsem dost vyřízená.
Všem co se strachují přeju klid a pohodu a hlavně dobré zprávy, víte, že špinit je hodně běžné a příznaky máme každá jinak, z toho si nic nedělejte.
Dr. mi říkala, že jelikož jsem čertsvá 35, tak automaticky spadám do kategorie vhodné pro amniocentézu.....~:-D, tak jsem jí uklidnila, že se tam fakt netlačím....Ach jo, já mám strach, co to těhotenství udělá s mojí postavou, po druhém těhu mám křečáky, pořád mám nadváhu, vůbec nejsem připravená a ono si to dělá co chce (navíc je mi furt blbě). Politujte mě ~6~
Lůca+Matěj 1/05, Ela 11/12 22196
2.4.2012 13:09:49
Tak bohun, už jsem ti napsala vzkaz :-) pa Lůca
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 826  [Dalších 786 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.