| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 552  [Dalších 532 >>]
Girili 117849
5.2.2015 8:41:47
Mala nam od pulnoci horeckuje. V noci 39,4, srazeno paralenovym cipkem, rano uz zase 39,6. Netusim, co to muze byt, vcera byla naprosto OK. Uvidime, jestli se treba osype nejakou tou patou sestou ci kolikatou nemoci. Ale syn nic nemel. Oba tedy maji uz par dni rymu, mala mene. Ta uz se ale zdala taky na ustupu. ~d~
Mishula 130062
30.1.2015 9:58:18
To s tím podle mě klidně může souviset. Nám to dítě nejspíš taky věčně řvalo kvůli zubům. Vlastně co se jí prořízly ty horní, tak se rapidně zklidnila. Ono to trvá zatraceně dlouho, než vylezou a zdá se, že nebolí jen to finální proříznutí, ale celej proces ~Rv
Girili 117849
29.1.2015 17:13:24
Tak to je parada! Usmevave dite je k nezaplaceni. ~R^

U nas dalsi novinka - konecne mame i ten zub! Jeste je sice v urovni dasne, ale uz je videt i citit prstem. Druhy prosvita. Jednicky dole. Musim si vybrat neco hezkeho na sebe. :-) Je mozne, ze by kvuli tomu mela tu velmi spatnou noc pred tremi dny? To je asi hodne velky rozestup, co?
Mishula 130062
29.1.2015 9:21:05
No to je úúúžasný, jestli už ťapká! ~g~ Je to šikulka. Se starší jsem v tomto věku taky byla na karnevalu a taky se jí to moc líbilo, to byla za tygříka ~:-D Úplně jí stačily děti kolem, šrumec, sem tam bouchla do nějakého nafukovacího balonku. Se starší jsem taky chodila plavat,.. no mám pocit, že teď už nic nestíhám a že tu malou okrádám ~7~ Zase má ale sourozence a rušná odpoledne, což ta první neměla.. No nejsem superman. Hlavně doteď to ani moc nešlo s ní někam chodit, nejradši jsem se zdržovala v bezpečí domova a s uřvánkem jsem moc nevycházela ~:-D~:-D Ale zdá se, že to přechází, po návratu z nemocnice je úplně jiná, veselá, vyhraje si i hodiny,.. konečně máme usměvavé dítě~R^
Girili 117849
28.1.2015 19:45:58
Je, Mishulo, mate krasne zubate miminko. ~R^ Kasi nam mala taky temer neji. Pripadne jen tehdy, kdyz je poradne vyhladla a stejne zadna slava. vetsinou davam k veceri ẗake masozeleninovy prikrm. Ten ji pekne - pri dostatecne trpelivosti krmice a neustalem prisunu neceho, co muze mezi lzickami strkat do pusy a znesnadnovat tim krmeni. ~t~

U nas dnes prvni chuze!!! Uz skutecna samostatna chuze dopredu ode me pryc do prostoru nekolik kroku! A zub stale zadny. Mame hubene chodici bezzube miminko. ~t~ V noci se budi taky porad, ale uz se nad tim moc nevzrusuju. V sobotu jsme byli s obema detmi na karnevalu. Mala mela beruskovy svetrik, na kapuci tykadla. Vypadala paradne, ale bylo ji to trosku velke a kapucku mit nechtela, tak mela tykadla spis na zadech. :-) Vypadalo to, ze si ji na karnevale libilo, na srumec, zmenu prostredi a mnozstvi lidi - zejmena deti je zvykla, ale dve noci na to temer nespala. Ta druha tedy uplne krizova. Ale uz se to srovnalo jen do takove te nasi standardni budici se mizerie. Nevedela jsem, jestli je to temi dojmy nebo zuby nebo nejaka nemoc. Ale zuby porad nic, teplota zadna. Porad tedy nevim. ~d~
Kazdopadne mam z te chuze velikou radost, ona take vypada, ze ji to tesi, vylozene ji bavi to zkouset. Jsem zvedava, jak se rozchodi nasledujici dny. Chodi rovnou dopredu. Syn chodil prvnich par dni bokem, jak byl zvykly obchazet nabytek. Ona ten nabytek zas tak moc neobchazela, takze tento krok vynechala. :-)
Mishula 130062
28.1.2015 8:52:10
Tak máme další dva zoubky, jedničky nahoře jsou taky venku. Jedna vylezla ještě v nemocnici a druhá po příjezdu domů. Kromě "tanyny" na hudbu se naučila "nenene", ale nevrtí hlavou, nýbrž škube do stran celým tělem jako při epileptickým záchvatu ~:-D Je s ní fakt prča, o dost se zlepšila, je veselejší, už není tak uřvaná. S jídlem zlobí stále, nic než mlíko nevezme. V noci se budí stále častěji ~Rv ale kaši si večer prostě nedá ~Rv
Mishula 130062
22.1.2015 8:38:08
Ano HK. Hned druhý den jsme šly k dětské. Ta řekla, že to laryngitida ani není. Zjevně chtěli mít obsazené lůžko ~Rv Ta léčba se mi teda zdála fakt divná. Chtěla jsem dítě zavodnit. A ne ji cpát vším možným ~Rv Teď už vypadá mnohem líp, akorát jí asi nasadím nějaká probiotika, ať se jí to ve střevech srovná.
Girili 117849
20.1.2015 22:02:36
Mishulo, no to je tedy pech! Hlavne, ze uz jste doma. Dehydratace je previt, zvlast u tech nasich mrnavek. To budes mit jeste narocnou noc. Drz se! Kdeze jste to byli? V HK? Zapomnela jsem nejak, z ktere oblasti jsi. Hradecka nemocnice ma jinak myslim docela dobrou povest, ale narazit muzes vsude, nenadelas nic. ~d~
Mishula 130062
19.1.2015 22:17:43
S neštovicemi jsme nakonec skončily na jipce. Horečky, dehydratace. Vyřvala si tam laryngitidu, tedy údajnou. Za pět dní dostala antivirotika, antibiotika, diazepam, sirupy na kašel a kortikoidový čípek. Odešly jsme včera na reverz, už to bylo neúnosné. Dítě stabilizované, ale cpali do ní chemii dál, měli poloprázdné oddělení. V noci 2x zakašlala, od rána už vykašlává vlhký kašel. Po laryngitidě ani stopy a to nás děsili, že se v noci udusí. Jsme plné dojmů, léčba byla víc než prapodivná. Teď bojujeme s průjmem, pravděpodobně tam stihla chytit nějaké rotaviry (ležely jsme na infekčním). Ale zatím zvládáme doma, horečky nemá. Nepije, ale mučím ji stříkačkou ~Rv Zpátky fakt nechceme.


add dotaz - u starší i mladší se mi velice osvědčilo ničím nemazat, jen genitál a zadeček, prostě "zapářková místa". Jinak nechat dýchat. Krásně rychle zasychaly, dobře se to hojilo. S pudrem nebo krémem by to bylo dost možná na delší běh. Při velkých obtížích rychlá koupel v hypermanganovém roztoku, opatrně osušit. Ulevilo to od svědění, opláchla se ta "vodička" co z puchýřků vytékala.
Girili 117849
13.1.2015 0:17:00
A jeje, nestovice. Tomu prenosu mezi sourozenci se fakt neda zabranit. Tak preju, at ma lehky prubeh a at to nejak zvladate. Jak jsi osetrovala nestovice u starsi? Co se ti nejvic osvedcilo?

Gratulace k chozeni je ponekud predcasna, protoze uz se to nezopakovalo. ~t~ Ano, stoji sama krasne, poskakuje ve stoji, macha rukama, dela "drepy", zveda se bez opory, ale na ty kroky se znovu ne a ne odhodlat. :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 552  [Dalších 532 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.