| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kempování

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3707  [Dalších 3667 >>]
Lída+2 28136
4.8.2019 12:07:40
Zufi. Tak to je asi odradí....

Starý a starý spacák. Já mam starečka...a 9C ve stanu v něm dám. A i bez stanu kdysi i v 2C. Bez problémů.

Měli taky jet s někým kdo ví co a jak a vlastní pořádné vybavení.

A hlavně netahat svoje divné vybavení z roku 0. Půjčit spacáky a né šunty....za 300-500kc.... jeden takový jsme měli doma též....na dvě kempování a pak zima.
Zufi. 52220
4.8.2019 8:29:59
Tak se vracej, vzbudila ji zima, měly jste pravdu , nesehnali chatku s příslušenstvím, měli pronajatý stan a málem umrzli (starý spacáky).
Výlet nevyšel.
Byli někde blízko Rokycan u rybníka.
Lída+2 28136
4.8.2019 7:01:05
Zufi a co měli za spacáky kdysi dávno.....

Já sama v 1993 vysolila za spacák dvě vyplaty. Mám ho doteď a už teda bez stanu bych v něm nespala.... něco pamatuje. Ale u Isery kde rano i 9C mi zima nebyla. Když byl nový byl 0az -25C...a navíc chlapci mají jiný....a ženská si ten samý koupit nemůže...byla by jí zima...

Ale v té hrůze co mě naši dávali na tábor ano.

Letos jsme táhli teplejší kvůli horám. Oni jsou různé pro různé teploty.
Lída+2 28136
4.8.2019 6:49:32
Kudlo. Oni jsou v kempu nachystáni na čištění tech z karananu a obytných přívěsů. Oni mají vše po ruce a krásně si to někde na místě pro to určeném vyčistí.
Lída+2 28136
4.8.2019 6:45:13
Zufi. Protože kdo to miluje je většinou vyjetý a nemá Net.😀
Já se vrátila po skoro třech týdnech po kempech ve Francii.

Švagrové doporučuji,aby někomu kdo opravdu hodně jezdí ji vyvezl kamkoliv.... Německo. On se o ni postará a ona zažije to co má. A nebo ji někdo vše půjčil.

My teda vlastní sprchu netahame. V cizině se o toto starají velmi a je tam čisto.

Jo a nyní jsem zažila šok kousek od Sinshaim. V kempu v tom domě co jsou v něm sprchy, záchody. Měli opravdu vychyrtane mytí nádobí.
Měli místnost ze 2 stran po celé zdi knihovnu az fo stropu. Mělo to chybu...pro mě.Jen jsem tam byla 2 noci. A německy si nespočtu.

A opravdu srovnávat CR kempování před 30-40 lety a dnes je o něčem jiným.
A pak cizinu a CR v dnešní době. Včera zase byl ve zprávách kemp.... já se vůbec nedivím, te ty lidi to pořád odrazuje.( Jsme se včera koukali poctivě na vše nic nevíme. Netušíme. Nádhera. )

Jj zase si rok počkáme.....bylo to super. Jo a ve Val d"" Iser se dá kempovat. V 8h se dostaví pekař s pečivem...a novinama pro místní. Mají tam super kemp. V info centru dokonce nepotřebuje člověk ani Aj. Hezky česky. 🙂

Kudla2 58452
3.8.2019 22:52:04
Jako chemickej hajzlík, nebo jsou v kempech na to nějaký přípojky?

A jak funguje ta sprcha?

brha 118006
3.8.2019 22:34:43
Autocamping Rozkoš, jsou tam chatky s příslušenstvím.
Mr. Miçkey 124689
3.8.2019 6:54:27
Oboji.
Kudla2 58452
3.8.2019 3:12:42
Mickey, čemu říkáš příslušenství? Přenosnej hajzlík, sprcha?

(přiznám se, že stanovat jsem byla naposledy jako dítě a od té doby se to asi dost vyvinulo, ale kam, nemám tucha)

[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3707  [Dalších 3667 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.