| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma předškoláka

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6858  [Dalších 6798 >>]
byvala radka 154149
1.4.2019 13:12:31
nejdou tam pro ivp
kdo je narozen od 1. 9. a chce jít ten rok, ve kterém bude mít 6. narozky, tak musí mít doporučení z PPP
dcerka je 11.9. a šla též předčasně, ale museli jsme pro "papír" do PPP - zhodnocení školní zralosti
Puma 54527
1.4.2019 10:01:58
Delete, to by byla škoda. Patříš k těm, které umějí konstruktivně diskutovat. Z tvých příspěvků jsem nejednou čerpala.

Ber to jako výcvik pro "nebrat si osobně".:-)~x~
Ivatema 52511
1.4.2019 9:29:43
Sport ne, naopak, moje děti jsou nesportovní :-D Dcera se věnuje hudbě :-D
Moncaka 56657
1.4.2019 9:06:08
Díky moc za názor, ten pohled z druhé strany je pro mě ještě cenější.
Alena 129302
1.4.2019 7:40:37
Mala maturita v septime? Jne skoly ji delaji v kvarte, k cemu je dobra v septime? (to byla recnicka, je mi jasne, ze ti to pripada stejne nesmyslne)
Vim o jakem gymplu mluvis a kdyz te ctu napada me vzdycky otazka - nezvazovali jste prechod s kvarty treba na jiny ctyrlety gympl, kde je jednani pratelstejsi a talent vice ocenovan? Tvoje deti byly na osmilety gympl pripraveny perfektne, mohly si vybrat jakoukoli skolu, priznam se, ze jsem vasi volbu nikdy nepochopila.
Alena 129302
1.4.2019 7:37:54
" a nakonec základním školám taky ne, taky jsme dopředu netušili, jak připravit děti k přijímačkám" tomu nerozumim, moc skol deti k prijimackam na 8g nikdy nepripravovalo.
Alena 129302
1.4.2019 7:37:12
"V te nynejsi verzi jsou vyrazne zvyhodneny deti starsi (abstraktni mysleni) a deti s Hejneho matematikou. V roce 2016 a driv to jeste bylo celkem fuk."
Nevim, nemyslim,ze to takhle jednoznacne jde rict. Vzdy bude nejake dite na gympl min "zrale" ale nebude to nedostatekem abstraktniho mysleni, ale spis motivaci, nemoznosti soustredit se jeste delsi dobu a pod. Dite co jde s odkladem ci "starsi" a bude "prezrale", bude demotivovane, nebude vnimat skolni deni se zajmem, nenaskoci na zajimavost uceni, ujede mu vlak, ktery uz nikdy nechyti. Take nelze rict,ze tedy v roce 2016 "to jeste bylo celkem fuk", gymply prece mely ruzne, testy (a vdidela jsem tezsi nez statni), jak bys to chtela srovnavat. Hlavni znevyhodneni je podle mne u nas hlavne dano - velkymi rozdily v zakladnich skolach a u pedagogu a rodicovskou angazovanosti.
. . 133444
1.4.2019 7:22:11
Romano je to o tom, že jsou děti, kterým ten rok nechybí, protože jsou o ten rok (dva) napřed. Zjednodušeně řečeno.
Yuki 00,03,07 49504
1.4.2019 6:27:15
Větře, jj, přijímačky se změnily, ale rodičům to nikdo neřekl, a nakonec základním školám taky ne, taky jsme dopředu netušili, jak připravit děti k přijímačkám
a co je nejlepší, některý střední školy u přijímaček nanečisto používají starý testy, dětem se líbí víc a tak přestali počítat testu od cermatu, kteří tam budou, ale dělají to, co jim ukázali na školách...
Yuki 00,03,07 49504
1.4.2019 6:23:58
Milado, vypadá to, že je váš gympl podobně pokrokový jako ten náš původní

u nás to dopadlo nakonec tak, že kluci odmítli do školy jít, byli oba doma a řešili jsme, co dál. ještě v polovině září.
a pak jsme zkusili gympl ve vedlejším malým městě, gympl bez pověsti, opovrhovaný, a zjistili jsme, že je úžasný, svým přístupem úplně neuvěřitelný.
kluci jsou spokojeni, chodí rádi do školy, najednou není ani nejstarší asociál, ale úplně naopak.
je to o lidech, školu dělají učitelé
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6858  [Dalších 6798 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.