| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Piercing

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 607  [Dalších 577 >>]
Lefff 13513
16.10.2017 12:02:51
Pole, děkuju ~x~
Pole levandulové 23006
16.10.2017 12:00:18
Hlavne si dej pri vyberu sperku pozor, aby to, co mas primo v dirce, nebylo moc tenky, i ten brilos by mel byt o neco vetsi. Pokud je to cely moc tenky, ma tendenci to vycestovavat, zarustat, resp obrustat. Pokud nebudes kupovat sperk u renomovaneho piercera, ale nechavat si ho nekde delat od zlatnika, mel by to byt nekdo, kdo vi, jak se to spravne dela. Jinak pokud bys to chtela jen vyzkouset,dela se spis nalepeni kaminku na kuzi lepidlem na umele rasy nebo mastixem, vecer to odmejes /muzes zkusit sama, lepidl najdes v drogerii a kaminek pouzij ten na zdobeni nehtu, ma dole plosku/. Pripadne magneticky, kdy jeden magnetek je v nose a druhy proti nemu venku.
Lefff 13513
16.10.2017 11:49:59
Předpokládám, že smrkání by neměl být problém, zahnutá tyčinka by nevypadla a ani by neměla při stisknutí dírky nějak extrémně tlačit, ale vlastní zkušenost nemám.

Líbí se mi tohle:

Carollyn 131058
16.10.2017 10:36:26
Upřímně, působí to na mě směšně. Znám pár lidí, co se snažili honit ztracené mladí a pořídili si tetování a výsledek je prostě srandovní. Beru to jako každého věc, nikomu bych to nevymlouvala ani nekritizovala, ale myslím si svoje.
Vítr z hor 100046
16.10.2017 10:31:21
Je to ohavnost.
Souvislost s vekem ale je, v posledni dobe se tetuji a dirkuji spis starsi a pokrocili. Taky jsem cetla studii, v niz u tetovanych/deravych krome vyssiho veku vysla i vyssi promiskuita a spis nizsi a stredni trida. Pro mlade je to asi out, kdyz vidi, jak to vypada na starsi generaci...
Mortadela 52731
16.10.2017 10:24:35
Jestli potřebuješ podpořit, tak já ti teda asi moc nepomůžu. Mně se tetování nelíbí na nikom a v žádném věku, připadá mi to úchylné a nechutné. Piercing se mi nelíbí jenom ve rtu, ale třeba v nose je to zajímavá ozdoba, záleží ale na celkovém vzhledu nositelky. Pokud má souměrnou pohlednou tvář, pak je to hezké, pokud ne, tak to zbytečně tluče do očí. Věk v tom u mě roli nehraje.
Source 149180
16.10.2017 10:24:04
Mě se tetování ani piercing moc nelíbí, ale spíš proto, že jsem pro ně naprosto nevhodný typ, takže v tomto jsem omezená tím, co se hodí pro mě. Ale pokud ti to sedí, tak 40ka žádný věk. Já si vždy myslela a tady a rodině má ten názor spousta nicků, že po 40ce se vlasy už jen zkracují a k ženě nad 40 se dlouhé vlasy nehodí. Vždy jsem se stříhala (protože jsem chtěla vypadat důvěryhodně a usedle kvůli práci), ale do přelomové 40ky chci vstoupit jako dlouhovláska (asi mám pocit, že rozevláté hodně vlnité kadeře už mé důstojnosti neškodí, že už jsem důstojná i tím ostatním~;)). Najednou to tak cítím, a je mi jedno, co jsem si rozumově myslela předtím, a co si myslí ostatní. Naštěstí moje okolí si myslí, že mám krásné vlasy a sklízím zatím jen obdiv.
Citronove koliesko 7937
16.10.2017 10:23:35
Asi tak...piercing kdekoľvek na tvári na mňa pôsobí rušivo, ako bradavica (a môže to byť aj briliant).
Tetovanie...osobne sa mi to nepáči na nikom a dala by som si to len ako info typu "alergia na jód" alebo "neresuscitovať!!!" prípadne "HIV+" tam by mi to prislo OK v akomkolvek veku.
Za mlada som chcela aj piercing aj tetovanie ale nejako to vyšumelo a nechýba mi to. To čo sa mi zdalo "coool" v 20 mi teraz v 45 príde úsmevné. Ale teda nedávno ma potešilo, že mi ani po 10r. nezarástli dierky v ušiach a nové náušnice si doslova užívam.
aky 102722
16.10.2017 10:13:40
...Jak kdo vnímáte piercing a tetování (to nemám, ale přes 20 let se mi pořád líbí mnou kdysi vybrané motivy a vím, že mít je na těle, nelitovala bych) v souvislosti s věkem nositele?

Nepaci sa mi to v akomkolvek veku. Mam iny vkus.~3~
Pole levandulové 23006
16.10.2017 10:05:01
Myslela jsem to jinak. Nevadi to nicemu, jan proste kdyz ma clovek, rekneme, bezny styl oblekani, tak pak v nepubertalnim veku muze pusobit s piercingem v nosu trapne, asi jako kdyz si padesatnik narazi dvacetiletou milenku a hrde si ji vodi po barech. Je spis k smichu nez za frajera. Ale pokud te to laka, tak si to nech udelat, vyndat to muzes vzdycky.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 607  [Dalších 577 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.