| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah přes inzerát

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 45574  [Dalších 45534 >>]
Diabla po letech 159830
16.11.2022 13:03:35
Ahoj holky, chodí sem ještě někdo z té naší staré party? Jak se má Bosorka a ostatní? 🙏🏻
parmezánka 139702
6.5.2022 13:53:26
Je to běh na dlouhou trať, měla jsem pár kratších vztahů ze seznamky, než přišel ten "pravý". Je tam opravdu spoustu úchylů, lhářů a divných lidí, s psychickými problémy, nevyřešenou minulostí, zapšklostí vůči expartnerkám.....spousta z nich se taky přetvařuje a pravou tvář odhalí až po těch cca 4 měsících...., vydrž a ono to vyjde.
Ale pokud se někdo omluví ze schůzky, tak už s ním nepočítej, ztráta času, pokud to byl opravdu vážný důvod, navrhne setkání on a bude se snažit.....
Já jsem vždy nechávala aktivitu na chlapech, nenavrhovala jsem setkání. Na 2. stranu je taky třeba odfiltrovat ty, kteří mají seznamku jako zábavu a píšou o nesmyslech, ale setkání nenavrhují....to je taky o ničem. Já jsem šla vždy na setkání ráda hned, protože to napoví nejvíc....hned oba víte, zda z toho něco může být.... a vyhneš se zklamání.....
Evelyn1968,2děti 6269
5.5.2022 22:16:59
Tak to by mě zabilo ~t~, ale po památkách klidně nachodim spousty kilometrů :-)
La Pepa 5341
5.5.2022 16:43:53
Pravda je, že někteří pánové mi po první procházce řekli, že jim 10 km za odpoledne přijde moc, případně se po prvním splutí Berounky už neozvali, ale s jinými byť to nakonec nedopadlo, jsme chodili na nedělní procházku v délce 25 km, spluli mnoho poměrně obskurních potoků apod. V tomto ohledu je lepší cyklo nebo vodní turistika, zajistí přirozený odstup.....
Ropucha + 2 120300
5.5.2022 16:20:15
La Pepo, souhlasím, při společné akci se spíše rozproudí nenucený hovor, než při sezení někde nad kávou.
Najít člověka s kompatibilním zájmem a zajít spolu za nějakým cílem mi také přijde jako lepší varianta. Teď je teplo, dlouhé dny, lze toho využít.
La Pepa 5341
5.5.2022 16:00:54
No, když to vázne, tak se do toho nenuť. Zkus vymyslet nějakou konkrétní aktivitu, která není úplně závazná a i když jiskra nepreskoci, nebude to ztráta času. Procházka po městě, půldenní výlet...
Ropucha + 2 120300
5.5.2022 15:58:45
Je to tak, před padesáti lety si inzerát dávali převážně lidé, kteří tzv. zůstali na ocet.
Případně starší vdovy/vdovci nebo rozvedení.
Bylo to v dobách, kdy bylo běžné po maturitě nebo nejpozději po vojně zakládat rodinu a kdo zůstával single, byl podezřelý.
Dneska je úplně jiný pohled na vztahy i na seznamování ve virtuálním prostoru.
Ropucha + 2 120300
5.5.2022 15:49:23
Vločko, věřím, že je to těžké.
Asi musíš být iniciativní ty sama, pokud ti někdo připadá nadějný.
I když není aktivní psavec, zkusit ho postrčit.
Znám nějaké lidi, kteří se přes seznamky dali dohromady, trvalý pár tedy žádný, ale známosti na nějaký čas ano.
vločka jiskřivá 150192
5.5.2022 14:27:48
No mě na tom ubíjí právě to, že tam s nikým nepokecám, protože to vázne. Nejsou schopni napsat víc než jednu holou větu. Ani se s nikým nesejdu, protože tohle taky nějak vázne ~7~ De facto nulový výsledek. Jediní aktivní jedinci jsou ti zadaní. A tyhle odpálkuju hned.
Ropucha + 2 120300
5.5.2022 13:42:34
Vločko, osobní zkušenost nemám, ale někde jsem jen tak ze zájmu četla rady pro seznamování na seznamkách a uvádělo se, že dlouhé dopisování je ztráta času. Naopak se doporučuje co nejrychleji směřovat k osobnímu setkání (na neutrální půdě na veřejnosti), které rychle pomůže oddělit zrno od plev.
V písemném styku se člověk může stylizovat, vymýšlet si, hrát si na cokoliv a na kohokokiv a nic reálného se nemusíš vůbec dozvědět a marníš čas.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 45574  [Dalších 45534 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.