| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14951  [Dalších 14931 >>]
Janinka.i 74470
31.10.2015 19:48:28
Dobrý večer,
nevím jestli je dotaz ještě aktuální, ale odpovím i tak.
Ano, moje dcera měla obě nožky operovné jako "chodící" dokonce 2x. Poprvé ve 3 letech (sádry ke kolenům) a letos v lednu měla sádry až k tříslům.
marketa80 103039
16.10.2015 8:10:19
Ahoj holky, tak my už jsme v Jánkách od pondělí, zatím jsem spokojená. Tomášek chodí do školky, nebo si hraje na pokoji, mám tu pc sebou i zaplacenou tv, nebo chodíme ven, počasí nám zatím moc nepřeje, ale snad se to vylepší. Já tu auto nemám, manžel nás dovezl a zase odjel, stará se o dceru. Přinejhorším si dojdem nakoupit do Svobody n. Úpou. Procedur máme dost, zatím to Tomášek zvládá. S fyzioterapeutem jsem spokojená. Jídlo taky docela jde. Knížek a filmů na shlédnutí mám sebou dost, takže zatím se i já zabavím. Jsem tu s ním na 3 týdny, poslední týden si bere manžel dovolenou a bude tu s ním. Překvapilo mě příjemně, kolik je tu tatínků jako doprovod, a taky hodně chlapů fyzioterapeutů.
Já bohužel na FB nejsem, takže se nepřidám. Ale děkuju, že občas nakouknete.
Mějte se a díky, M.
Martina123 85889
15.10.2015 7:29:12
Ahoj Markét, já jsem byla v JL s Terezkou v červenci. Byla jsem tam s ní teda jen tři týdny, protože jsem neměla víc dovolené. Pokud s dítětem jedeš jako doprovod, tak asi budete jako my v 2. patře, kde jsou i skoro všechny procedury (kromě asi 2, které jsou v pátém patře). Ten první týden jsem tam chodila s Terezkou po procedurách, ale na některých ani rodiče nechtějí (ergoterapie apod.) a od druhého týdne stejně Terezka už všude chodila sama a já vždy jen čekala na pokoji. Jinak si myslím, že jestli Tomášek je kamarádský, tak si tam na patře najde děti, se kterýma si bude hrát klidně přímo na tom patře, je tam takový plácek, kde si Terezka s holkami odpoledne a večer hrála. Za mne hlavně si vzít asi něco pro zabavení, musím říct, že mi to tam bylo docela dlouhé a to jsme tam jely v létě, že jsme chodily po výletech (Sněžka, Černá Hora apod.). Byla jsem teda autem, takže jsem si jezdila do Trutnova nakoupit..
Sara33(Eliška 07, Petr 09) 6948
13.10.2015 20:07:41
Ahoj, v Jankach byla Elsa v kvetnu, ale byla tam sama, na jinem patre. Takze neporadim se vsim. Rehabku jsem si "zamluvila" predem, a zaplatila za ni 800,- a byla jsem moc spokojena. Jmenuje se Zakova. Ale takhle na posledni chvili ti ji asi nezajisti. Me pripominala Zlesakovou, byla jsem z ni nadsena. Jinak to tam je jak na bezicim pase....
Jinak jeste JL. Obecne se mi vic libil Kosumberk, na me jsou JL takova velka tovarna :-(

Diskusi zde uz moc nesleduju. Na FB jsem zalozila skupinu nekdy na jare, a uz ted je tam pres 200 rodicu, docela dost to tam zije. Tak se pripoj, kdyz budes neco potrebovat.

Uzijte si lazne
marketa80 103039
28.9.2015 20:04:42
Ahoj holky,
za 14 dní bychom měli s Tomáškem (5 let, přehození šlach duben 2014 oboustranně) vyrazit poprvé do Jánek, docela se těším, beru to spíše preventivně, momentálně chodí pěkně, nožky jsou ok. A tak se chci zeptat na zkušenosti z letoška, zda jste byly s procedurami spokojené, jestli je tam nějaká obzvlášt šikovná rehábka, zda mám brát malému dost hraček, nebo je to tam vybavené, zda si vzít něco s sebou, co vám tam třeba chybělo atd. Jo a na poslední týden mě zastoupí manžel, není to problém, že ne? Jen ať si to taky zkusí a načerpá nějaké zkušenosti... ;-) Díky za postřehy!!
kabátová sylvie 106870
31.7.2015 7:42:49
Prosím neléčí se tady někdo v Ostravě a případně u koho děkuji.:-)
Sara33(Eliška 07, Petr 09) 6948
15.7.2015 8:11:01
Irco, moc moc moc gratuluju. Ja si to pamatuju, je to temer rok, co jste byli u nas a byli jste indikovani k operaci!!!! Paradni prace Irenko!!!!
IrcaM 94805
14.7.2015 20:47:13
Ahoj všem,

dnes jsme byli s Ráďou (nar.07/2009, oboustr.PEC, 5 sáder+tenotomie) po 8 měsících na kontrole u doc. a mám dobré zprávy, tak se s Vámi chci podělit.

Ve zprávě máme: "Kontrola - bez obtíží, aktivně sportuje, běhá, lokálně plantigrádní nášlap a everze přiměřená. Dop.: nadále protahovací cviky, kontrola za 6 měs., bez operace."

Mám velkou radost!~z~

Přeji krásné léto a hlavně zdraví všem!~s~~;((

Irča
zubar 99528
14.7.2015 13:31:26
Dobrý den, je tu někdo, kdo nechal u oboustranných PES operovat obě nohy najednou u chodícího dítěte? Lukymu bylo 6 a asi nás čeká transfer šlach a prodloužení achilovek. A protože má za sebou už 4 narkozy ( z toho 3 kvůli oku), tak zvažuju všechny varianty. Neumím si to dost dobře představit, kdyby měl obě nohy v sádře. dík moc.
Renca a 2 34362
23.6.2015 13:24:37
Ahoj, napsala jsem Ti na email co máš pod nickem :D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 14951  [Dalších 14931 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.