| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Želva

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 395  [Dalších 365 >>]
blbb 116556
2.1.2014 4:16:09
mam zelvu suchozemskou ctyrprstou 16 let a kdyby nemela zrat zeleninu, tak chcipne hlady. pampelisku ani videt, v lete bydli venku a ve vybehu zustava akorat ta pampeliska. tak nevim
daba+holčička 55689
1.1.2014 22:58:54
já jsem želvu nádhernou ze zveráku odchovala - zpočátku nechtěla žrát, krmila jsem jí hovězím srdcem pinzetou, později žrala i granule. Ale nemůžu jinak, musím tě varovat. Je to děsný zvíře, dožívá se až 25 let, dorůstá až 40 cm a voda se děsně rychle kazí a srtrašně to smrdí. Mě se tu mojí podařilo po 12ti letech darovat, jinak by mě tu s..la dodnes. Kup do prázdného akvárka raději křečka.
Moucha TS
  • 
1.1.2014 22:57:33
nasla jsem odkaz, snad to bude funkcnihttp://inzerce.chovzvirat.com/terarijni-zvirata/zelvy/strana-14/
Moucha TS
  • 
1.1.2014 22:49:21
Stepanka Dvorakova, myslim ze ma na netu na ifaune inzeraty
Moucha TS
  • 
1.1.2014 22:48:25
Tak jedine podle mista bydliste hledat na netu, ono jde i ve zveraci koupit kvalitni zelvu, ale musis vedet, na co dat bacha. Zverace je vetsinou berou od animals holdingu, aspon tam co jsem pracovala, tak jsme je od nich brali. Obcas byly spatny, ale vetsinou to slo. Maly trachemysky vetsinou nikdo neodchovava, nejdou moc na odbyt. Napis pak jak jsi dopadla. Zeptam se, ma zelva uva, tj zrdoj tepla? Ma uvb, coz je imitace slunecniho svetla? To je velice dulezite.
splechtulka & M+J+R 35354
1.1.2014 22:40:29
Vim že je chovatelka v Jedovarech, ale nemůžu najit kontakt.
vlksvajglem 128496
1.1.2014 22:29:05
jdu si lehnout, ale ještě si v posteli přečtu nějaký komenty, pokud budou :-)
vlksvajglem 128496
1.1.2014 22:26:56
Moucho, byla to vodní želva nádherná..jsme chovatelé začátečníci, nicméně myslím, že jsme vše udělali dobře, ale zdála se mi, že je napadnutá nějakou plísní.
vlksvajglem 128496
1.1.2014 22:25:31
normálně umřela, bohužel..
Moucha TS
  • 
1.1.2014 22:22:03
JE treba vedet tyto udaje: Zelva byla vodni nebo suchozemska? Pokud vodi, byla to trachemys scripta elegans,nebo T.s. scripta, coz je prelozeno vodni zelva nadhera nebo zlutolici? Pozna se podle bud cerveneho mesicku na lici nebo zluteho. Dale by to mohla byt zelva vodni treba tereka africka, proste mit zelvu a nevedet nazev te zelvy by melo byti trestne. Pokud byla suchoz, byla to Testudo hermanni, nebo horsfiledi, gracea? Proste sezen nazev te zelvy, taky by nebylo spatny napsat podminky chovu te zelvy, mela UVB? UVA? Zrala? Co? Zverimexovy krmeni je k nicemu, vodni zelvy maji mit ryby, pstruha, grundle, zizaly, suchozemyky JEN!!! zeleny, tj dokud neni snih tak pampelisku,siroko listy jitrocel, nikdy ne zeleninu, ledovy salat, hlavkovy salat, zelva to nestravi. Zase ale geochelonge carbonarie- zelva uhliřska muze i trochu te zeleniny. Od zitra budeme dva dny pryc, budu asi mimo net, ale klidne sem napis, ja si pak prectu a odepisu
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 395  [Dalších 365 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.