| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4944  [Dalších 4914 >>]
Myslík 68717
13.2.2010 0:34:17
tak ja to mam do Cerekve celkem blizko a rada se tam podivam ~x~
červík + V. 6/03 + L. 5/08 70614
12.2.2010 11:48:13
~d~ já nejsem přímo v Pe, ale cca 20km jižně, směr N.Cerekev jezdím tak 1x za měsíc, když jedu za babi do DD v Proseči Obořiště
Šarix 104547
11.2.2010 10:09:59
Ahoj Jano, moc ráda čtu, že se něco chystá, sama jsem zčala hledat možnost jak nějaké pelhřimovské centrum "stvořit", ale takhle se tedy ráda informuji co a jak u Tebe. Budu moc ráda za informace, hlavně kdy, kde... a následně předám info dál, ať se o centru ví...
PS: jak máš staré děti? měla jsem pocit že máš už školkové a školní...
Díky moc za informace a přeji krásný den.
Šárka Píšová (roz. Dietrichová z N.Cerekve)
Jana
  • 
9.2.2010 22:13:00
Ahoj holky a všechny mamči na MD dnes jsem dostala nabídku k otevření takového malého centra pro mamky s dětmi předškolkového věku.Jelikož nám zavřeli náše oblíbené centrum Krteček v Pelhřimově zdá se mi to velmi příjemná nabídka.Jednalo by se i o pohlídání dětí bez maminek (nákupy, lékaři, trocha volného času jen pro mamku)bližší informace ráda podám osobně jen zkouším zda by byl z vaší strany zájem .Není to sice v Pelhřimově poněvadž nebyly k dispozici žádné pěkné prostory, ale našla jsem pěkně zrenovované místečko v Nové Cerekvi.Pokud by jste chtěli napište odpovím všem děkuji a těším se v našem novém centru pro mamky a naše ratolesti.
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
2.2.2010 9:34:43
Ahojky,
Šári, já neporadím, nejsem přímo z Pe~d~

a co nového u nás~3~
letošek nám začal jezděním po Dr. ~q~
20.12. jsme byli s Lukášem na pohotovosti s lary, na silvesra mu píchali jedno ucho, měl pořád vysoké teploty, tak 1.1. dostal ATB, 2.1. mu píchali druhé ucho a pak po týdnu nebyli ouška ještě v pořádku, ale teď už je fit~b~
Viktor přinesl na vysvědčení samé jedničky~R^, ten nestůně vůbec, za půl roku ve škole zameškal tři hodiny~b~
Šarix 104547
28.1.2010 15:36:42
Ahoj všem, sháním informace o mateřském centru nebo nějakých aktivitách (cvičení,...) pro mamči s dětmi do 1 roku v Pelhřimově. Na internetu jsem nic neobjevila, tak žádám o radu. Nevíte někdo co se stalo s mateřským centrem Krteček? Mám syna 8,5měs.,bydlím na malé vsi a nemám v okolí mnoho stejně starých dětiček, tak sháním jakékoliv info nebo kontakty. Díky a mějte krásný den.
Myslík+V07+V09 50092
24.1.2010 20:24:42
ahoj holky,

tak taky konecne nakukuju, chtela jsem uz odpoledne, ale Verunka se mnou mela jine plany :-)

trosku nam ten cas utika, co? Verunce bude ve stredu pul roku a dostane prvni mrkev :-) doufam, ze ji bude chutnat a ja uz taky budu moct na chvili vypadnout sama z baraku ~f~ ale nechci si stezovat, jsem stastna, ze se nam povedlo plne kojeni do pul roku, ac to s sebou prinasi i to, ze mam totalniho zavislaka ~:-D spi se mnou, v noci se budi vetsinou tak 4x-5x, posledni noc asi 20x, asi to vypada na zuby :-) postylku vubec nepotrebujeme, pres den spi zase jen v kocarku. Uz zacina reagovat na cizi lidi a to totalnim revem, to jsem u Vasika nepoznala, tomu se to vyhnulo. Verunka uz je cely den na brise, porad se otaci, je o trosku rychlejsi nez byl Vasik, tak jsem zvedava, co nas ceka. Mam dojem, ze teprve ted mi to zacne, uz se ruzne posouva Vasikovi za hrackama, to bude rev :-)

Vasik bude mit za chvili 3 roky, do skolky pujde, az bude hezky, aby nam netahal domu bacily. Vidim to na kveten, cerven na otukani, od zari uz nastalo. Ale uz ted hlasi, ze tam nebude, ze by tam plakal, bude to asi narocny :-)

Vanoce byly krasny, zima je taky krasna, ale uz ji bylo dost. Pred sebou tlacim kocar, za sebou tahnu boby s Vasikem, takova normalni materska "dovolena" :-)

Evi, co vy, jak mala roste? Verunka bude mit ted v roce a pul odhadem 7,5 kila.

Peto, ty jsi doma jeste rok, vid? ale castecne je moznost davat malyho do skolky nebo ne? mas to v planu?

tak se zase ozvete, at se to tu trosku rozhybe ~;)
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
4.1.2010 21:31:06
Ahojky,
kde jste??
u Evíků se jistě slaví~x~ Ani vše nej... k narozkám~x~
Myslík+V07+V09 50092
31.12.2009 10:47:51
Myslík+V07+V09 50092
31.12.2009 10:46:54
Obrázky Animace
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4944  [Dalších 4914 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.