| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Česká Lípa

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 511  [Dalších 471 >>]
BiKe 109704
7.8.2010 0:09:24
Dobrý večer,během několika týdnů budu nucena shánět si pronájem bytu v České Lípě,z finančních důvodů sháním spolubydlící,jsem bezdětná a právě řeším rozvod,pokud by měl zájem někdo v podobné situaci,pište na mail,děkuji.
Martina a holky 02,08 85406
3.8.2010 13:24:40
Ahoj jdu na radu,
nemáte někdo zkušenost s gel.nehty od vietnamců v České Lípě v Hypernově?
Petra,Madlenka05 a Michálek06 6656
20.4.2010 13:52:08
Díky. Nakonec jsem zakotvila u MUDr. Siblíkové a myslím, že budu spokojena.
Petra Dušková
  • 
19.4.2010 12:56:18
Já chodím k MUDr. Sigmundové u nás do zdravotního střediska na Slovance. Mladá, schopná, ochotná, veselá. Akorát člověk musí překonat nerudnou bariéru v podobě zdravotní sestry.P.
Petra,Madlenka05 a Michálek06 6656
25.3.2010 9:35:43
Nemáte někdo zájem o cca 20 banánových krabic?
Můžete mi prosím poradit dobrou praktickou lékařku pro dospělé v Lípě? Ráda bych někoho kdo má opravdu o pacienty zájem a neřeší vše mezi dveřmi napsání ATB. Díky.
Petra,Madlenka05 a Michálek06 6656
25.3.2010 9:34:29
Ahoj Evi, my se přistěhovali v únoru z Prahy. Děti mám školkové a chodí do Klíče, jsem absolutně spokojená. Školu si maminky hodně chválí a na to že je soukromá tak je za výbornou cenu. Já mohu soudit jen z prostředí, když procházím s dětmi do školky a mají to tam opravdu moc hezké.
hataika/97,02,08/ 65090
21.2.2010 8:07:53
Milá Evo,stěhujete se do krásného kraje~R^,nás do Lípy zavál čas už před pár lety...Jestli uvažujete o škole Klíč,myslím,že je soukromá,tak bych do ní šla.Maminky si ji chválí.~R^Mám dojem,že ve Stružnici je také základní škola,ale jistá si nejsem.

My jsme přímo z České Lípy,mám jedno školní dítko/druhá třída/,jedno na osmiletém gymnáziu a to třetí bude mít dva roky.

Myslím,že výběr školy je důležitý,ale ještě důležitější je kápnout na dobré učitele.Přeju hodně štěstí.~;((
Eva+5deti 86103
24.1.2010 23:38:08
Milé maminky z českolipska, jsem maminka čtyř dětí a o prázdninách se budeme stěhovat k Č. Lípě (přesněji do Stružnice). Bude to pro nás všechny dost obtížné, protože tam nikoho neznáme. Příští školní rok budu mít 3 školní děti (z toho jednoho prvňáčka) a moc mi záleží na tom, abych pro děti vybrala dobrou základní školu, protože už po zkušenostech od nás z Děčína vím, že je v nich někdy obrovský rozdíl. Jak v přístupu učitelů, tak v metodách výuky. Pokukovala jsem po soukromé ZŠ Klíč, pak po Slovance a nebo ZŠ Jižní. Prosím, máte některá zkušenosti s některou z těchto škol? Přála bych si, aby si děti dobře zvyknuly a byl to pro ně co nejmenší stres, aby si našli kamarády a všichni jsme to dobře zvládli. Budu vám vděčná za jakoukoliv informaci.
pikusa 83149
4.12.2009 20:19:23
Ahoj...jukni na www.modrykonik.cz na regiony a na českolipsko...
tam se scházíme a holky z Lípy poraddí~:-D
Petra,Madlenka05 a Michálek06 6656
26.11.2009 23:08:57
Ahoj, mám prosbu na českolipské maminky. Koncem ledna se pravděpodobně budeme do Lípy stěhovat. Byla jsem tam naposledy před deseti lety, a to jsem měla jiné zájmy než děti:) Můžete mi prosím napsat nejlépe na mail pod přezdívkou jestli máte zkušenosti s nějakými kroužky pro děti, mateřským centrem a také jestli byste doporučili nějakého pediatra, ideálně aby nedával hned antibiotika a byl třeba i trochu nakloněn alternativní medicíně. Děkuji moc za Vaše zkušenosti. Petra.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 511  [Dalších 471 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.