| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Chrudim

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1027  [Dalších 977 >>]
Zdenda , Eli a Zdenda 74211
5.4.2008 19:36:58
ahojky tak tady asi nikdo nebývá, rádas bych se k vám přidala
ppaja 40961
24.3.2008 16:45:31
Záleží, odkud jsi. Pokud jsi z Pardubic, asi bych rodila tam, pokud jsi z Chrudimi, rodila bych v chrudimské nemocnici.

Já jsem oba porody měla v Chrudimi a nemohu si na nic stěžovat. Ani na chování sestřiček na gyndě, ani na poroním sále - měla jsem super porodní asistentky (protože jsem rodila po 18. h, měla jsem 1, které směna končila, ale zůstala tam a druhou, která teprve přišla do práce:-D ), všichni doktoři super, jídlo dobré, hlavně na šestinedělkách a dětské sestřičky také hodné.
KAŠENTA 79813
18.3.2008 23:21:04

No, asi máte v něčem pravdu. Ale já mám prostě z toho HAVL. BRODU jiné zkušenosti. Přišla jsem tam s dcerku, dali mi vybrat naušničky -byly z chirurgické oceli - měli tam spoustu motivů - opravdu moc kezké ... potom si na ouška udělali červené tečky, podle toho, kde jsem chtěla a postřelili. No, ono to vypadalo jako nějaká "prošívačka"- cvakli jí ouško i s tou náušničkou, bez kapičky krve a takovou rychlostí, že to nestačila ani zaregistrovat. Plakala chviličku potom, protože byla vyděšená a určitě jí to i trochu bolelo, ale myslím, že to propíchnutí je bolestivější, když to potom přijde k sobě. Dostali jsme domu líh a za týden spadl otok lalůčku a po měsíci jsme mohli ( pokud jsme měli jiné, zlaté naušničky ) vyměnit. Chtěla bych to samé i u mé druhé holčičky, ale tady v Pardubicích se nemůžu nikoho dovolat - prosím poraďte mi, kam se obrátit. ;((;((
BABINKA
  • 
18.3.2008 22:37:13
NEBOJ PICHNUTI PRY TEZ NEBOLI..MAJI TO NEJPRVE ZNECITLIVET..A JA BUDU VOLIT RADSI TOTO..PROC SHANET NEJDRIV NAUSNICI NASTRELOVACI ...ZBYTECNY NE?URCITE NAM PORADI DETSKY LEKAR..
KAŠENTA 79813
18.3.2008 22:11:06
Ahoj lidičky !!
Mám takový malý problém. V lednu se mi narodila druhá holčička. Jsou jí teď něco málo přes dva měsíce. Mám problém, kde jí dám prostřelit naušničky. Nechci jí dát píchat ouška, prý to je dost bolestivé a hlavně u mé první dcery jsem je dávala nastřelovat a proběhlo to bez krveprolití a nějakého většího pláče. Ale bydlela jsem tehdy jinde - v HAVL.BRODĚ a tam nám to doporučili už přímo v porodnici. Tady nevím, nikdo nic neví a o nastřelování ani nikdo moc nemluví - nevíte někdo, kde se to dělá tady v Pardubicích ??:-D:-D:-D:-D
Babinka 32+4tt
  • 
17.3.2008 19:18:57
Ja prave vsude ctu to same..par nadavek na hk a chrudim a pce a pak zase same chvaly..je to asi vsude stejne..tedka mi odrodili 3kamaradky v Pce a pry super..az na nejake ty mouchy.coz je asi vsude tak dobry..a co jinak..jak je tehulko? koukam ze jsme o par tydnu vice..
Popelka
  • 
17.3.2008 17:42:02
Osobně s porodnicí v Pardubicích zkušenost nemám,rodila jsem v Chrudimi a byla jsem spokojená.Jen vím,že dost mamin z Pardubic raději jezdí rodit do Chrudimi.Udajně,co jsem slyšela,pardubická porodnice nic moc.
Babinka
  • 
16.3.2008 22:15:22
mate nekdo zkusenost s porodnici v Pardubicich?
Ema58 15165
10.3.2008 9:59:25
Ahoj prodám jeden lístek na Lord.. přeložené do Pardubic. V případě zájmu pište na e-mail. Ahoj K.
Eva
  • 
13.2.2008 13:33:20
Děkuji moc za odpověď, ale již jsem nastřelení absolvovali. Byla jsem maximálně spokojená. Eva.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1027  [Dalších 977 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.