| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Náchod

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2323  [Dalších 2283 >>]
la estrella 48217
30.8.2010 9:31:55
Ahoj holky... tak na wolfa juknu, měli jsme od nich ěnco i minulý rok, ale je to vietnamská zančka, trochu myslím, ýe mě možná na tržnici vyjde lépe než přes mmb. uvidím...

Odpoledne volám do školky, ejxtli mi vezmou Danielku od středy, má zlomenou ruku.
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
27.8.2010 15:22:53
Danda má asi 5 tepláku no a šustáky nemá mě to příjde že se v tom zapaří.Na zimu s fleesem jo ale jinak nevím mě by to bylo asi nepříjemný na těle...

Estrel koukni na wolf mají hezký i na holky-jukni na mmb ale pozor jsou velký tak koukej na míry

No a já objednala už i zimní komplety ~t~~2~
Markéta-M+F 41702
27.8.2010 13:12:49

Hod foto jezírka~R^

Boty už mám taky koupené,dnes jsme pro ně jeli,chtěla jsem na sucháč,ale nějak nemají výběr a když mají tak je to koženka a to dlouho nevydrží,tak má zase na kaničky~d~ no prostě bude muset letos zapracovat na zavazování~:-D
má 5 tepláků,já mu jich víc kupovat nebudu~l~ chtěla bych přikoupit jen kalhoty NEVEREST a pak šusťáky Wolf do školky na ven místo tepláků,v loni si je Mates dost užil a řekla bych,že jsou odolnější než lepláky.
ale zatím nic akutního nepotřebuje.
la estrella 48217
27.8.2010 10:11:58
jé jé, tak to s emáte, já do školky musím všechno nakoupit, mám jedny boty a ty spíše do ěmsta, do školky bych chtěla ěnco obyč a taky nějaké bytelnější. No a tepláky ... děs běs, normálěn jak všichni nakupují v takku, tak jsem tam vlezla a ceny docela vysoko, tak jsem se obrátila a zace šla.

No příští týden už bude klidněji, tak ten další domluvíme srázek a pozor dímy, už máme jezírko skoro hotové,a le byla to dřina. Teď scháníme kameny, co se dá,a le to ybch nikdy nevěřila, kolik jsme jich po zahradě měli. Je to tak dva roky, co jel manžel s jedním pánem, co má jezírka na zahradě pro kameny, celá avie, jen za odvoz a rozdělili si je napůl.Tenkrát jsem řvala, že se to tu bude válet a teď jsem za ně byla tak ráda...

Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
24.8.2010 9:04:44
Ahoj však Estrel seš zvaná jen stačí napsat já ted dobírám antibiotika na angínu ale sem už ok jen se mě udělali opary takže hnus ~Rv

Do školky ani nic nepotřebuje bačkory mu jsou jen dokoupím tepláky ale ty ještě počkají má jich dost ale potřebuje pak ty teplejší to samé Adri tak zase nakoupím u Wolfa tam to cenově jde no a pak jen kartáček a pastu

Jinbak se máme fajn Adri bez plen a nehod-teda občas jo ale už minimálně třeba jednou do týdne už si i říká tak sem fakt ráda snad to nezakřiknu.

Včera sme byli na pouti a Adri na nic nešla prostě je to posera nevleze na nic~Rv no ale Dáda ten dá za dva takže se to vyrovnalo :-D
Markéta-M+F 41702
23.8.2010 18:08:42
Estrel...~3~~3~~3~
jj,prázdniny za náma~j~ tak nějak hurá,ale i bylo to docela hezký je mít oba doma,ted to bude zase nezvyk.~k~ školku mám už nakoupenou~R^ jen ještě boty,ze sandálů mu lezou už palce,ale sandále už kupovat nechci,tak čekám co nejdýl~j~
la estrella 48217
22.8.2010 21:52:50
ahoj, vy se my tam ve vesnici scházíte a já tu sama...:-))
Jezírko neníí ještě hotové, pořád nějaký problém, tak snad už se chýlíme ke konci.
prázdniny skoro koční, zítra jedu kupovat danielce věci do školky,,
to to letí, a Ríšovi bude za chvíli rok...
Markéta-M+F 41702
2.8.2010 8:04:29
~3~~3~

a měsíc prázdnin za náma~j~
la estrella 48217
31.7.2010 22:50:49
jo jo jo, to můžeš, jestli bude na co koukat, jsem sama zvědavá, jak to dopadne...
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
22.7.2010 8:55:04
Tak to pak přijedu na čumendu :-D
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2323  [Dalších 2283 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.